AudioPressBox na Prolight + Sound 2018
2018/04/09 > AudioPressBox na Prolight + Sound 2018

Mamy przyjemność poinformować, że do naszej oferty dołączyła nowa marka. Od kwietnia jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów firmy AudioPressBox. To słowacka marka, należąca do grupy MediaTech Central Europe, która od ponad 23 lat zajmuje się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla rynków audio, video i cyfrowych mediów. AudioPressBox specjalizuje się w produkcji zaawansowanych urządzeń do dystrybucji sygnałów audio dla potrzeb konferencji prasowych, prezentacji i wszystkich tych wydarzeń gdzie potrzebne jest rozwiązanie umożliwiające transmisję bądź nagrywanie tego samego sygnału przez wiele telewizji, kamer, rejestratorów audio, reporterów czy dziennikarzy. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania o różnej wielkości dedykowane zarówno największym i najbardziej zaawansowanym instalacjom, jak i niewielkie urządzenia do codziennej pracy.

Producent posiada również w swojej ofercie urządzenia wyposażone w protokół Dante, umożliwiający łatwą integrację urządzeń z logo AudioPressBox z już istniejącymi instalacjami audio i zapewniajacy transmisję sygnału nawet na znaczne odległości w oparciu o jeden z najpopularniejszych na świecie protokołów cyfrowych.


Pierwsze produkty AudioPressBox będą dostępne na kolejnej edycji zbliżającego się wielkimi krokami forum profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych „Wiosna z Phono Media”, które odbędzie się dziewiątego maja w warszawskim Teatrze Socho. Wszystkich tych którzy chcieliby zapoznać się wcześniej z rozwiązaniami producenta zapraszamy na stoisko AudioPressBox na tegorocznych targach Prolight + Sound we Frankfurcie (Hala 3.1 – Miejsce F99) gdzie można również spotkać się z nami. Zapraszamy do kontaktu: jacek@phonomedia.pl