Obudowy do tabletów I Displine Companion
2018/06/06 > Obudowy do tabletów I Displine Companion

Rozwiązania Companion marki Displine, to wysokiej jakości obudowy o świetnym wyglądzie, wykonane z obrabianego komputerowo aluminium. Umożliwiają one bezpieczny montaż i użytkowanie najpopularniejszych tabletów w instalacji stałej, lub stworzenie przenośnego systemu bazującego na tablecie i zastosowanie go np. jako rozszerzenie pulpitu do komputera przenośnego. 

 

Solidna konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość obudowy, a odporna na uszkodzenia powłoka z lakieru proszkowego gwarantuje odporność na rysy i atrakcyjny wygląd na długie lata. Na życzenie klienta, obudowy mogą zostać wyprodukowane w kolorze odpowiadającym wymaganiom danego wnętrza czy korporacyjnym standardom, a także zaopatrzone w logo zamawiającego (np. logo firmy, restauracji czy hotelu). 

 

Obudowy są dostępne w dwóch wariantach Companion (z mniejszą podstawką) oraz Companion S z niewielką nogą (w kształcie litery S), pozwalającą na ustawienie ekranu nieco wyżej. Ponadto obudowy można także przykręcić do biurka czy lady, a także zainstalować na ścianie. Obydwa modele posiadają system umożliwiający schowanie i zabezpieczenie kabli, a także znajdujący się w tylnej części zamek, zabezpieczający tablet przed kradzieżą.  

 

Po instalacji tabletu w obudowach Companion i Companion S otrzymujemy gotowy system który doskonale sprawdzi się w:

 

-biurach, salach konferencyjnych (np. jako ekran systemu wideokonferencyjnego czy pulpit do sterowania systemem automatyki),

-w restauracjach, pubach i sklepach (jako serce systemu POS, menu, panel do składania zamówienia czy jako punkt zbierania opinii klienta), 

-w hotelach (jako stały i mobilny punkt check-in), 

-w roli ekranu do wyświetlania treści Digital Signage,  

-jako narzędzie do prezentacji (np. różnych konfiguracji pojazdów w salonie samochodowym czy palety kolorów w markecie budowlanym).