Profesjonalny uchwyt do tabletu I Displine Virtuoso
2018/06/27 > Profesjonalny uchwyt do tabletu I Displine Virtuoso

Displine Virtuoso to ekskluzywny uchwyt do tabletu, umożliwiający jego użytkowanie w profesjonalnych instalacjach AV. Jest on wykonany z frezowanego aluminium, odznacza się solidną konstrukcją która wraz z zamykaną obudową gwarantują maksymalne bezpieczeństwo dla tabletu pracującego w miejscach publicznych. Dzięki masywnej podstawie, uchwyt może być ustawiony na dowolnej płaszczyźnie, a gumowe podkładki antypoślizgowe uniemożliwiają jego przesuwanie. Dodatkowo przemyślana obudowa nie zakrywa dostępu do włącznika tabletu.

Produkt jest dostępny w dwóch wariantach, ze stałym kątem oraz w wersji z regulowanym położeniem ekranu z możliwością zmiany widoku z pionowego na poziomy oraz odwrócenia tabletu na drugą stronę uchwytu np. w celu pokazania treści na ekranie klientowi siedzącemu z drugiej strony biurka. 

Virtuoso został zaprojektowany w taki sposób, który umożliwia łatwą instalację i demontaż tabletu bez jego uszkodzenia i jest wyposażony system chowania i zabezpieczenia kabli, dający nie tylko bezpieczeństwo, ale i doskonały wygląd całego zestawu. 

Uchwyt występuje w dwóch wariantach, dla tabletów 9,7” i 12,9”, ma anodowaną powierzchnię, odporną na uszkodzenia i może być w pełni spersonalizowany zarówno dzięki możliwości wyboru koloru jak i zaopatrzenia go we własne, grawerowane logo.

Opisywany produkt marki Displine doskonale sprawdzi się do prezentacji w sklepach, jako asystent do prezentacji produktów, funkcji i modeli np. w salonach samochodowych, w systemach kolejkowych, w muzeach, w galeriach handlowych jako element dużego systemu digital signage, ale także w roli systemu rozrywki czy jako terminal sprzedaży Point of Sale.