Głośniki kierunkowe I Panphonics
2018/06/29 > Głośniki kierunkowe I Panphonics

Firma Phono Media została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki Panphonics w Polsce, producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości, profesjonalnych głośników kierunkowych. 

Flagowym produktem marki jest aktywny głośnik kierunkowy Sound Shower, występujący w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Został on już wykorzystany w 20 000 instalacji na całym świecie, co czyni go numerem jeden wśród tego typu rozwiązań. 

W ofercie producenta znajdują się także bezramkowe rozwiązania serii Compact w rozmiarze 60x60 cm z możliwością pokrycia dowolną grafiką, logo lub kolorem, czy modele Custom które mogą zostać wyprodukowane nie tylko w dowolnym kolorze, ale i kształcie pasującym do istniejącej architektury wnętrza. 

Ponadto w katalogu rozwiązań firmy znajdziemy także wzmacniacze AA160 występujące w dwóch wariantach Basic i Executive. Podstawowy model Basic odpowiada na standardowe potrzeby klientów i za razem jest to wzmacniacz który jest zintegrowany w aktywnych głośnikach serii Sound Shower. Wariant AA160e (executive) jest dodatkowo zaopatrzony w zaawansowane funkcje śledzenia hałasu otoczenia oraz dynamicznego dopasowania poziomu głośności. 

Głośniki kierunkowe Panphonics doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne nagłośnienie wybranego, często niewielkiego obszaru np. na stanowiskach multimedialnych w muzeach, w systemach kolejkowych, przy kasach, w infokioskach, na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych, w punktach informacji, na interaktywnych ekspozycjach sklepowych czy w centrach edukacyjnych. 

Zapraszamy do kontaktu!