AudioPressBox APB – 116 P
2018/08/08 > AudioPressBox APB – 116 P

Firma AudioPressBox specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy splitterów dla potrzeb instalacji AV, konferencji i dystrybucji sygnałów dla dziennikarzy. W jej ofercie znajdują się zarówno bardzo rozbudowane, zaawansowane produkty, jak i proste rozwiązania typu plug and play. Przykładem takiego łatwego w obsłudze i niezwykle funkcjonalnego urządzenia jest model APB – 116 P, który świetnie sprawdzi się w trakcie konferencji prasowych, wykładów, szkoleń, prezentacji czy paneli dyskusyjnych. 

To profesjonalny, aktywny splitter przenośny, umożliwiający rozdzielenie pojedynczego sygnału mikrofonowego lub liniowego na szesnaście w pełni zbalansowanych, odseparowanych wyjść z własnym transformatorem. 

Urządzenie jest wyposażone w zasilanie phantom +48V (dzięki czemu wprost do niego możemy podłączyć mikrofon pojemnościowy), w tłumik PAD 26db (umożliwiający podłączenie źródeł o wysokim poziomie sygnału), filtr górnoprzepustowy, kompresor i limiter dla każdego kanału. Ponadto na pokładzie pracuje również generator sygnału testowego 1kHz umożliwiającego ustawienie odpowiedniego poziomu w urządzeniach rejestrujących lub odbierających sygnał z wyjść, bez konieczności podłączania źródeł do wejścia. 

Znajdująca się na pokładzie bateria, umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia przez dziesięć godzin, bez konieczności doprowadzania zewnętrznego zasilania, co znacząco poprawia estetykę całej instalacji i pozwala na zastosowanie splittera w miejscach gdzie nie ma dostępu do zasilania sieciowego np. w plenerze. 

Dzięki temu, że wszystkie te funkcje modelu APB – 116 P zostały zamknięte w obudowie odznaczającą się prostą i elegancką formą z drewnianymi elementami, urządzenie można bez obaw ustawić na stole prezydialnym czy zainstalować w sali konferencyjnej.