Subwoofer Martin Audio SX110
2018/09/24 > Subwoofer Martin Audio SX110

Martin Audio SX110 to nowy, ultra kompaktowy subwoofer instalacyjny, stworzony z myślą o instalacjach stałych wymagających większej ilości niskich częstotliwości i ataku, niż mogą zaoferować pełnozakresowe głośniki naścienne. Dziesięciocalowy głośnik niskotonowy z dwucalową cewką został zamknięty w niewielkiej, eleganckiej, wentylowanej obudowie dostępnej w kolorze białym lub czarnym.  Dzięki wyposażeniu jej w duży wylot powietrza, konstruktorom udało się wyeliminować charakterystyczny szum powietrza, pojawiający się w konkurencyjnych rozwiązaniach.  
Zastosowane w dolnej części obudowy gumowe nóżki umożliwiają stabilne ustawienie subwoofera na podłodze, wykluczając jego przesuwanie się w trakcie pracy, natomiast zintegrowany system riggingowy, pozwala również na podwieszenie konstrukcji.   
SX110 zapewnia pasmo przenoszenia w zakresie 50Hz-150Hz, odznacza się mocą 250W AES, skutecznością na poziomie 97dB, zaś jego nominalna impedancja to 8 Ohmów. Precyzyjne dostrojenie subwoofera do warunków akustycznych i zastosowanych głośników głównych, umożliwia aktywna krosownica. 
Nowy subwoofer doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie głośników serii ADORN oraz mniejszych głośników z rodziny CDD m.in. w restauracjach, pubach, klubach fitness, hotelach, salach konferencyjnych, muzeach czy sklepach. Systemowym wzmacniaczem dla modelu SX110 jest najnowszy wzmacniacz firmy Martin Audio VIA2004.