Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
2018/10/22 > Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji

We współpracy, z jednym z naszych partnerów, firmą STATIM dostarczyliśmy rozwiązania nagłośnieniowe do Ministerstwa Cyfryzacji w Warszawie. Zostały one zainstalowane w tzw. przestrzeni Hyde Park, w której odbywają się m.in. spotkania z dziennikarzami i konferencje prasowe. 

Został tam zainstalowany zestaw sześciu kolumn Martin Audio CDD6, w kolorze czarnym i białym, które powieszono na ścianie za pomocą dedykowanych uchwytów naściennych WBCDD6. Kolumny te, są zasilane za pomocą wzmacniacza Ecler GPA 2-800. Zarządzanie sygnałami fonicznymi i processing odbywa się za pomocą procesora Ecler MIMO88SG, a całe zadanie ułatwia dotykowy ekran WPmSCREEN. 

Dla uczestników konferencji został przygotowany system bezprzewodowy z najwyższej serii Opus 910 firmy Beyerdynamic. W jego skład wchodzi zestaw czterech nadajników do ręki S910 z kapsułami DM981S, które współpracują z czterokanałowym, odbiornikiem Beyerdynamic NE 914. Zestaw ten zapewnia najwyższej jakości dźwięk i nieprzerwaną, stabilną transmisję. Ponadto wraz z systemem dostarczono także dookólną antenę szerokopasmową Beyerdynamic AT71 oraz ładowarkę do mikrofonów bezprzewodowych Beyerdynamic SLG900. 

W skład systemu zainstalowanego w Ministerstwie wchodzi również splitter dziennikarski AudioPressBox APB-116 R. Umożliwia on rozdzielenie jednego sygnału wejściowego, na szesnaście separowanych wyjść z niezależnymi transformatorami, zapewniającymi najwyższej jakości dźwięk i brak kłopotów związanymi z przydźwiękami, szumami czy buczeniem.