Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
2018/11/09 > Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości

W tym roku przypada okrągła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chociaż poszczególne wydarzenia zostały zaplanowane na cały rok, to w najbliższy weekend odbędzie się kuliminacja obchodów. Również firma Phono Media zaangażowała się w to historyczne wydarzenie. 

 

Niedawno pisaliśmy o rozwiązaniach nagłośnieniowych w przestrzeni konferencyjnej Hyde Park w Ministerstwie Cyfryzacji, które mieliśmy przyjemność dostarczyć we współpracy z firmą STATIM. Na kolejnym etapie prac dla tego integratora, przygotowaliśmy projekt podświetlenia elewacji Ministerstwa Cyfryzacji. 

W tym celu zastosowaliśmy zestaw naświetlaczy architektonicznych Brighter Lighting Atom 44 z IP65 oraz niezawodny projektor PROLIGHTS MOSAICO dostarczony przez firmę Show Design. 

Sterowanie całym systemem odbywa się za pomocą systemu iNELS, który jest obsługiwany za pomocą bardzo prostego w użyciu, miniaturowego pilota RF.

 

System zadebiutował pierwszego sierpnia, w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast teraz, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości możemy pokazać jego kolejną odsłonę.