Ecler eCOMPACT4BT
2019/02/27 > Ecler eCOMPACT4BT

Firma Ecler wprowadziła do oferty nowy, niewielki mikser analogowy eCOMPACT4BT, który można zainstalować w standardowej szafie rack 19” lub ustawić na biurku. Nowy model jest wyposażony w cztery wejścia mikrofonowe, sześć wejść liniowych, gniazdo mini jack 3,5mm (dzięki któremu można podłączyć np. iPoda lub telefon) port ładowania USB, ale przede wszystkim obsługuje również komunikację Bluetooth. Pozwala to na bezprzewodowe podłączenie i odtworzenie ulubionej muzyki lub zapisanej playlisty wprost z naszej kieszeni. 

 

Każde z wejść mikrofonowych jest wyposażone w filtr high-pass i na każdym z czterech kanałów mamy trzypunktowy korektor. 

 

Jeszcze ciekawiej robi się jednak gdy mówimy o wyjściach. Mamy tutaj wyjście główne (z regulacją wzmocnienia), wyjście stereo AUX (również z regulacją wzmocnienia), dedykowane wyjście subwoofera (z możliwością włączenia filtra LPF), a także złącze słuchawkowe umożliwiające lokalne podsłuchanie materiału. 

 

Mikser eCOMPACT4BT jest idealnym rozwiązaniem do restauracji, baru, kawiarni, klubu, sklepu, klubu fitness, ale także sal konferencyjnych czy edukacji.