Panele ścienne WPNET
2019/04/08 > Panele ścienne WPNET

Panele ścienne WPNET

 

Firma Ecler jest jednym z tych producentów, którzy mogą się pochwalić kompletną ofertą, od źródeł dźwięku, przez procesory do zarządzania sygnałami, po wzmacniacze i głośniki. W portfolio hiszpańskiego producenta znajdziemy także panele ścienne które ułatwiają projektowanie systemu oraz jego codzienną obsługę przez użytkowników końcowych. Do oferty dołączyły właśnie trzy nowe modele do sterowania procesorami producenta po sieci EclerNet. 

 

Model WPNET8K został wyposażony w wyświetlacz LCD i osiem przycisków funkcyjnych które pozwalają na wybór źródła dźwięku, kontrolę głośności oraz przełączanie presetów. Kolejny model WPNET4KV także posiada wyświetlacz i przyciski funkcyjne, ale także został wyposażony w pokrętło obrotowe, za sprawą którego obsługa poszczególnych funkcji jest jeszcze prostsza. 

Ostatnim nowym panelem jest WPNETEX, który również ma cztery przyciski i enkoder, ale już nie tylko pozwala na regulację głośności, wybór źródła czy przełączanie presetów, ale także na sterowanie trzy zakresowym korektorem. 

 

Każdy z nowych modeli jest zasilany za pomocą PoE (Power over Ethernet), ale w razie konieczności można także zastosować opcjonalny zasilacz. 

 

Nowe panele Ecler doskonale sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebne jest łatwe sterowanie scentralizowaną instalacją AV, możliwość wybór źródła dźwięku w strefach i sterowanie jego głośnością, a więc w hotelach, w sklepach, na rynku edukacyjnym, korporacyjnym czy w klubach fitness.