AudioPressBox APB-112 SB-D
2019/04/15 > AudioPressBox APB-112 SB-D

Firma AudioPressBox wprowadziła do oferty nowy produkt, adresowany do wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego rozwiązania do dystrybucji dźwięku w warunkach live. 

 

Nowy model oznaczony symbolem APB-112 SB-D jest wyposażony w dwanaście wyjść symetrycznych liniowo-mikrofonowych. Każde z nich jest izolowane transformatorowo, co zapewnia najlepszej jakości dźwięk bez zakłóceń czy przesłuchów. 

 

Najważniejszym elementem nowego urządzenia jest fakt, że zostało ono wyposażone w protokółDante, dzięki czemu przyłącze w prosty sposób można wpiąć do istniejącej sieci budynku lub podpiąć do stageboxa głównego systemu koncertowego za pomocą pojedynczej skrętki. 

 

Całość została zamknięta w wytrzymałej, metalowej obudowie z rączkami, ułatwiającymi transport.

 

Nowe przyłącze APB-112 SB-D doskonale sprawdzi się przede wszystkim w firmach rentalowych, eventowych, studiach telewizyjnych i radiowych, centrach konferencyjnych i kongresowych w wozach telewizyjnych OB-VAN, wozach radiowych czy w obiektach sportowych. Wszędzie tam gdzie jest potrzebny sprzęt umożliwiający podanie dwunastu niezależnych sygnałów dla dwunastu dziennikarzy za pomocą jednego, prostego połączenia Dante.