Klub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w Gdańsku
2019/04/23 > Klub Total Fitness w Gdańsku

Klub Total Fitness

 

W połowie kwietnia na mapie polskich klubów fitness pojawiło się nowe miejsce, klub Total Fitness w Gdańsku przy ul. Rzeczpospolitej. 

 

Dzięki jednemu z naszych partnerów, firmie AVL Trading, która zajęła się dostawą i instalacją urządzeń, klub jest nie tylko imponująco wyposażony, ale również uzbrojony w perfekcyjne nagłośnienie. 

 

Hol, recepcja oraz przestrzeń do ćwiczeń cardio, zostały nagłośnione przy pomocy czterech kolumn Ecler eAMBIT106, w szatniach i łazienkach pracują głośniki AMC Baltic iSpeak5. Na antresoli gdzie znajduje się Strefa Wolnych Ciężarów oraz Strefa Maszyn Cardio zastosowano kolumny eAMBIT106. Wszystkie te rozwiązania są zasilane za pomocą wzmacniacza Ecler eHSA4-150, natomiast zarządzanie poziomem głośności w poszczególnych strefach ułatwia mikser ECLER eSAM603. Są do niego wpięte: mikrofon pulpitowy AMC Baltic Page Station, a także odtwarzacz USB/SD z radiem FM i Bluetooth Ecler eSAS-BT. 

 

Firma AVL Trading dostarczyła również dedykowany zestaw nagłośnieniowy do Sali Fitness. Dostarczono tutaj sześć kolumn głośnikowych AMC Baltic VIVA8. Są one zasilane z pomocą wzmacniacza Ecler eGPA4-150. Ponadto w znajdującej się tutaj szafie rack zainstalowano również mikser Ecler eSAM402 ułatwiający zarządzanie sygnałami oraz odtwarzacz CD/USB. Pracujący tutaj trenerzy mają do dyspozycji również nagłowny mikrofon bezprzewodowy ułatwiający prowadzenie zajęć. 

 

 

Gratulujemy, a wszystkim gościom klubu życzymy efektywnego czasu spędzonego w nim.