Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF
2019/06/11 > Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF

Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF

 

Na przestrzeni ostatnich lat Bluetooth stał się jednym z najpopularniejszych protokołów. Pozwala on nie tylko na łatwe sterowanie urządzeniami, ale przede wszystkim umożliwia szybką transmisję sygnałów audio w sposób bezprzewodowy. 

Wychodząc na przeciw nowoczesnym wnętrzom i tej prostocie połączeń firma DAMPF stworzyła niewielkie urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju hotelowym jak i w biurze, restauracji czy sali konferencyjnej. 

 

To profesjonalny, miniaturowy 40 watowy wzmacniacz audio z zarządzalnym odbiornikiem Bluetooth z ceramiczną anteną, wbudowanym przedwzmacniaczem i kontrolerem.

 

Zarządzanie całym urządzeniem odbywa się z poziomu urządzeń mobilnych, można zabezpieczyć go kodem PIN, a dodatkowo cały czas samo monitoruje stan swojej pracy i w razie potrzeby resetuje się, nie wymagając żadnej, dodatkowej obsługi. 

 

Ten miniaturowy wzmacniacz DAMPF pozwala na podłączenie maksymalnie sześciu głośników, dzięki wejściu AUX-IN może przyjąć również sygnał przewodowo np. z telewizora hotelowego, a także pozwala na oddanie sygnału AUX-OUT np. do większego systemu audio. 

 

 

Dodatkowo znajdziemy tutaj również złącze RJ45 dla potrzeb systemu DSO. Gdy podany zostanie z jego pomocą komunikat, urządzenie automatycznie wyciszy odtwarzany materiał.