Martin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS Pro
2019/06/21 > Martin Audio w DMS Pro

Firma DMSPro z Białegostoku to jedna z najbardziej zapracowanych firm nagłośnieniowych w Polsce. W sezonie ekipa zajmuje się realizacją nawet kilku czy kilkunastu imprez tygodniowo. 

 

Aby odpowiedzieć na rosnące wymagania klientów oraz zapełniający się po brzegi kalendarz, firma postanowiła zainwestować w kolejny, duży system nagłośnieniowy. 

 

Po wnikliwej analizie rynku wybór padł na system Martin Audio WPC w konfiguracji 24 moduły full range oraz 12 subwooferów SXH218. 

 

Jak przyznaje ekipa DMS Pro, system ten zapewnia doskonałe rezultaty już przy instalacji nawet ośmiu modułów na stronę, gwarantuje olbrzymi zapas headroomu, moc i świetną barwę przy jednoczesnych, niewielkich gabarytach, ułatwiających transport i montaż. 

 

Co ważne system zdążył już pracować w najtrudniejszych warunkach pogodowych: w deszczu, błocie i w zimie przy dużym zasoleniu zawsze gwarantując nieprzerwaną pracę. 

 

To jednak nie wszystkie rozwiązania od #MartinAudio pracujące w DMS Pro. Białostocka firma zakupiła również osiem monitorów XE300, które od razu przypadły do gustu nie tylko ekipie, ale przede wszystkim artystom, oferując świetne brzmienie, dużą moc i nie wielkie gabaryty. 

 

Wszystkie wspomniane zestawy głośnikowe są zasilane z pomocą wzmacniaczy iK42. Inżynierowie systemu pracujący w Białostockiej firmie korzystają również z oprogramowania do projektowania systemów DISPLAY, a praca wszystkich wzmacniaczy jest kontrolowana z poziomu oprogramowania VU-NET. 

 

 

 

Gratulujemy zakupu i życzymy owocnej pracy z systemami Martin Audio!