Ecler VIC
2019/10/30 > Ecler VIC

Głośniki sufitowe Ecler VIC

 

Do oferty firmy Ecler dołączyły właśnie najnowsze głośniki sufitowe serii VIC. 

W jej skład wchodzą trzy modele: VIC6 (LF 6.5” + HF 0.5”) o mocy 40W, VIC8 (LF 8” + HF 0.5”) o mocy 60W oraz subwoofer VICSB8 (8”). 

 

Wszystkie głośniki mogą pracować zarówno w instalacjach niskoomowych jak i na liniach 70/100V. Modele VIC6 i VIC8 są wyposażone w driver wysokotonowy z możliwością regulacji położenia tak aby zapewnić jak najlepszą dystrybucję wysokich częstotliwości w nagłaśnianym pomieszczeniu, a subwoofer VICSB8 ma na pokładzie zwrotnicę. 

 

Każdy z głośników serii CIV jest dostępny również w wariancie X z tylną obudową zabezpieczającą je i eliminującą emisję dźwięku do tyłu, co eliminuje ryzyko przesłuchów w przypadku instalacji głośników w podwieszanym suficie znajdującym się w kilku pomieszczeniach. 

 

Niewątpliwą zaletą modelu VIC jest również fakt, że dzięki odpinanemu grillowi, możemy go wymienić na odpowiadający nam kształt (okrągły lub kwadratowy), a także pomalować, tak żeby najlepiej komponował się z wyglądem otoczenia. 

 

Głośniki sprawdzą się doskonale zarówno na rynku komercyjnym (sale wykładowe, sale konferencyjne, biznes, hotele, restauracje, bary) jak i na rynku rezydencyjnym jako źródła dźwięku w instalacjach multiroom.