Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C
2019/11/15 > Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C

W ofercie firmy Blustream pojawiły się pierwsze transmitery HDBaseT w formie paneli ściennych. Są to również jedne z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań tego typu wyposażonych w złącze USB-C. 

To co dodatkowo wyróżnia je na tle innych, konkurencyjnych modeli to fakt, że nie tylko maja one szeroką funkcjonalność, ale również świetny wygląd. Dzięki panelowi przedniemu wykonanemu ze szczotkowanego aluminium spełnią one wymagania nawet najbardziej wymagających wnętrz i klientów. 

 

Nowy transmiter HEX31WP-TX jest wyposażony w dwa wejścia HDMI (z obsługą HDCP 2.2), wejście USB-C z przełączanym automatycznym i manualnym wyborem źródła sygnału. Urządzenie obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty dźwięku wielokanałowego (Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus i DTS-HD Master Audio). 

 

Dzięki protokołowi HDBaseT, transmiter umożliwia przesłanie sygnału w wysokiej rozdzielczości 4K UHD na odległość 40 metrów i sygnału 1080p FullHD na odległość 70 metrów. Ponadto na panelu tylnym znajdziemy również złącza sterowania IR i RS-232 z przełączaniem z panelu frontowego. 

 

Zasilanie transmitera może się odbywać zarówno za pomocą zewnętrznego zasilacza jak i poprzez PoH (Power over HDBaseT). 

 

 

To idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych, przestrzeni do pracy wspólnej (collaboration room), hoteli, sal wykładowych, lekcyjnych, obiektów sportowych, a także rynku rezydencyjnego.