Wyprzedź św. Mikołaja
2019/12/06 > Wyprzedź św. Mikołaja

W naszej ofercie znajdują się nie tylko zaawansowane rozwiązania do skomplikowanych instalacji, ale również łatwe w obsłudze produkty do domu i biura, których w swoim worku nie ma nawet św. Mikołaj! 

 

A wśród nich takie urządzenia jak: 

 

Marantz Professional Turret, idealne rozwiązanie do streamingu, transmisji z gier czy wideoblogów (Vlogów) w formie urządzenia biurkowego typu all-in-one, na które składają: kamera full HD umożliwiająca transmisję materiału wideo z kodekiem H.264, mikrofon pojemnościowy 48kHz/16-bit z pop-filtrem i oświetlenie w postaci ringu LED z możliwością zmiany temperatury barwowej. 

Urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą złącza USB-C i dzięki zintegrowanemu wyjściu słuchawkowemu pozwala na lokalny monitoring rejestrowanego lub transmitowanego materiału.

 

Martin Audio BlacklineX Powered to seria aktywnych głośników stworzona z myślą o naprawdę głośnych domówkach, ale przede wszystkim o nagłośnieniu klubu, mobilnych DJ-ach czy zespołach coverowych. 

W skład serii echodzą dwa modele XP12 (z głośnikiem 12”) i XP15 (głośnik 15”) oraz subwoofer XP118 z pojedynczym głośnikiem 18”. 

Wszystkie kolumny są wyposażone we wzmacniacz pracujący w klasie D, wbudowane DSP oraz możliwość sterowania i transmisji dźwięku bezprzewodowo z wykorzystaniem standardu Bluetooth. 

 

Ecler eMOTUS5PB to zestaw niewielkich głośników, które mogą zostać ustawione na biurku lub powieszone na ścianie co czyni je idealnym rozwiązaniem dla potrzeb wideokonferencji, ale także stanowisk komputerowych, stanowisk multimedialnych czy małego biura. 

W skład zestawu wchodzi głośnik aktywny i podłączany do niego pasywny. Głośnik aktywny jest wyposażony w odbiornik Bluetooth, zestaw wejść analogowych oraz złącza do sterowania z zewnątrz. Dodatkowo całością można sterować również za pomocą pilota zdalnego sterowania IR. 

 

Denon Professional Audio Commander - mobilny, kompaktowy system nagłośnieniowy typu all-in-one. W obudowie nie większej niż typowa kolumna na statyw, umieszczono głośnik o przekątnej 12”, wzmacniacz, mikser, odbiornik Bluetooth, zestaw wejść analogowych i dwa mikrofony bezprzewodowe. Dodatkowo, całość została wyposażona w kółka i rączkę, dzięki czemu może być z łatwością transportowana i jest gotowa do pracy w kilka minut. 

To idealne rozwiązanie dla potrzeb domów kultury, urzędów, szkół, przedszkoli, a nawet klubów fitness, wszędzie tam gdzie jest potrzebny prosty w obsłudze i mobilny system nagłośnieniowy wysokiej jakości. 

 

Ho, Ho, Ho! Miłego weekendu!