Denon Professional DN-900R
2020/02/21 > Denon Professional DN-900R

Firma DenonProfessional rozszerza swoją ofertę profesjonalnych, instalacyjnych rejestratorów, wprowadzając nowe urządzenie. 

 

Denon Professional DN-900R to rozwiązanie zamknięte w obudowie zaledwie 1U, wyposażone w dwa wejścia i dwa wyjścia Dante, dwa czytniki kart SD i port USB. Rejestracja na kartach może odbywać się zarówno w trybie „dual” (równoczesny zapis na dwóch kartach dla pełnego bezpieczeństwa) lub „relay/cascade” (w trakcie długich nagrań gdy skończy się miejsce na jednej karcie, zapis jest kontynuowany automatycznie na drugiej). 

 

DN-900R został stworzony z myślą o najbardziej wymagających instalacjach i oferuje szerokie możliwości przyłączeniowe. Sygnały mogą być dostarczone zarówno z sieci Dante, jak i lokalnie poprzez analogowe złącza symetryczne XLR, cyfrowe AES/EBU oraz niesymetryczne złącza analogowe i złącze SPDIF. 

 

DN-900R to idealne rozwiązanie pozwalające na zastąpienie przestarzałych rejestratorów, nowoczesnym urządzeniem cyfrowym zapewniającym stabilne i w pełni bezpieczne nagrania.