Ecler I WiSpeak
2020/03/12 > Ecler I WiSpeak

Nagłośnienie stałe bez kabli i bez kłopotów

 

Firma Ecler zaprezentowała pierwszy na rynku, rewolucyjny, profesjonalny, bezprzewodowy system audio do instalacji stałych.

 

Składa się on z jednostki centralnej CORE do której można podłączyć do 24 głośników bezprzewodowych zainstalowanych na powierzchni maksymalnie 500 metrów kwadratowych. 

Do jednostki centralnej można podłączyć trzy źródła sygnału audio, a wbudowany odbiornik Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z telefonu, tabletu i komputera znajdującego się w odległości do 25 metrów. 

Zarządzanie całym systemem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji WiSpeak grip dostępnej zarówno na platformę Android jak i App Store. 

 

Producent przygotował dwa rodzaje kolumn aktywnych, które można połączyć bezprzewodowo z jednostką CORE, wyposażony w przetwornik 3” model TUBE oraz bazujący na głośniku 5” model CUBE. 

 

Jeden i drugi głośnik można zainstalować na ścianie, a model CUBE, dzięki specjalnym akcesoriom montażowym, można również umieścić na biurku. 

 

Jednak prawdziwym hitem dającym nieograniczone możliwości integratorom i projektantom komercyjnych instalacji AV jest uchwyt montażowy, kompatybilny z klasyczną szyną oświetleniową. 

Dzięki niemu zarówno jeden jak i drugi model głośników można zainstalować pod sufitem wraz z klasycznym oświetleniem, co czyni system WiSpeak idealnym rozwiązaniem do sklepów, galerii handlowych, galerii sztuki, muzeów, instalacji multimedialnych, ale także restauracji, barów, lobby hotelowych, sal konferencyjnych czy lotnisk, dworców kolejowych, autobusowych i hubów przesiadkowych. 

 

Tutaj jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, nigdy więcej kable!