Blustream HD11CTRL I Kontroler AV
2020/03/20 > Blustream HD11CTRL I Kontroler AV

Zamiast szukać przycisku na obudowie czy pilota (który zawsze się gubi) dla komfortu obsługi, a w ostatnim czasie przede wszystkim dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników lepiej gdy po uruchomieniu prezentacji czy włączeniu filmu projektor i monitor włączy się sam, bezdotykowo, a ekran projekcyjny i rolety rozwiną się automatycznie. 

 

Da się osiągnąć oczywiście taką funkcjonalność z pomocą przełącznika prezentacyjnego lub dużego procesora AV. Jednak są one zazwyczaj kosztowne, skomplikowane, duże i posiadają wiele dodatkowych, często nieużywanych funkcji. 

 

Teraz jest alternatywa! Firma Blustream zaprezentowała właśnie małe, magiczne pudełko. 

 

HD11CTRL to niewielki kontroler AV, który wpina się między źródłem sygnału HDMI, a projektorem czy monitorem wielkoformatowym. 

 

W momencie gdy pojawi się sygnał (również HDMI 2.0, ze wsparciem HDCP, nawet 4K UHD 4:4:4) na wejściu HDMI, kontroler automatycznie włączy urządzenia końcowe poprzez CEC, RS-232 lub IR. 

 

Ponadto na pokładzie znajdują się również dodatkowe wejścia przekaźnikowe, pozwalające na wyzwalanie zdarzeń dla dodatkowych urządzeń np. rozwijanie ekranu projekcyjnego lub rolet w sali konferencyjnej. 

 

HD11CTRL zamienia zestaw urządzeń, w spójny, zautomatyzowany system AV pracujący w sali konferencyjnej czy domowym kinie. 

 

W sprawie oferty i szczegółów technicznych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: 

 

Piotr Ostrowski

M: +48 533 757 099

E: piotr@phonomedia.pl

 

Stanisław Potępa 

M: +48 730 509 506 

E: stanislaw@phonomedia.pl

 

Jakub Korenberg

M: +48 733 873 000

E: jakub@phonomedia.pl