Ecler WiSpeak
2020/04/09 > Ecler WiSpeak

Ecler WiSpeak to pierwszy na rynku profesjonalny, łatwy w montażu i konfiguracji bezprzewodowy system nagłośnieniowy stworzony z myślą o instalacjach AV w sklepach, muzeach, hotelach, targach, salonach samochodowych oraz biurze i domu. 

 

Oto dziesięć powodów dla których warto wybrać to unikatowe rozwiązanie: 

 

  1. W odróżnieniu do modeli konsumenckich, WiSpeak jest systemem profesjonalnym zaprojektowanym do komercyjnych instalacji stałych i jest wyposażony w szereg rozwiązań przyspieszających oraz ułatwiających instalację i konfigurację. 

 

  1. Możliwość instalacji głośników na standardowej szynie oświetleniowej wraz z standardowymi lampami co pozwala na zasilanie głośników wprost z szyny wykluczając kolejność prowadzenia dodatkowych przewodów! 

 

  1. Pełna dowolność konfiguracji. Jedna jednostka CORE może obsłużyć do 24 odbiorników (głośników) zainstalowanych na powierzchni do 500m2. Ilość głośników oraz obszar można zwiększać poprzez dodawanie kolejnych jednostek CORE, co daje praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji. 

 

  1. W pełni bezprzewodowa transmisja dźwięku eliminująca konieczność prowadzenia kosztownych i kłopotliwych przewodów do głośników. 

 

  1. Szeroki wybór uchwytów umożliwiających instalację głośników również pod sufitem, na ścianie czy na biurku. 

 

  1. Głośniki dostępne zarówno w kolorze czarnym i białym. 

 

  1. Zarządzanie systemu za pomocą bezpłatnej aplikacji która ułatwia proces konfiguracji, z możliwością monitorowania pracy systemu i bieżącego zarządzania, kształtowania brzmienia oraz tworzenia profili dostępu (użytkownik/administrator). 

 

  1. Jednostka CORE jest wyposażona w trzy wejścia umożliwiające odtwarzanie muzyki z różnych źródeł. 

 

  1. Zintegrowany odbiornik Bluetooth umożliwiający odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z telefonu tabletu czy komputera w odległości do 25m od jednostki CORE. 

 

  1. Bardzo szybki i wyjątkowo intuicyjny montaż. 

 

Chcesz poznać ofertę skrojoną dokładnie dla potrzeb Twojej przestrzeni? Skontaktuj się z naszym działem handlowym: biuro@phonomedia.pl