Kompletny system dla konferencji i streamingu
2020/05/14 > Kompletny system dla konferencji i streamingu

Przedstawiamy kompletny system dla potrzeb konferencji i streamingu live, wyposażony w wysokiej jakości akumulatory umożliwiające pracę nawet przez 8 godzin, stworzony z myślą o konferencjach plenerowych lub realizacjach w których dostęp do prądu jest utrudniony. 

W skład zestawu wchodzi kolumna głośnikowa Denon Professional Audio Commander wyposażona w podwójny odbiornik UHF i dostarczana wraz z mikrofonem do ręki oraz mikrofonem nagłownym i nadajnikiem typu bodypack. Na pokładzie znajduje się również odbiornik Bluetooth, player USB/SD oraz dwa wejścia XLR umożliwiające podłączenie dodatkowych źródeł dźwięku. Dwa głośniki 12” woofer oraz 1” tweeter o łącznej mocy 200W sprawiają, że kolumna doskonale sprawdzi się zarówno w sali jak i w niewielkim plenerze. 

Następnym elementem toru sygnałowego jest przenośny splitter konferencyjny AudioPressBox APB-224 C. Jest on wyposażony w dwa wejścia XLR z możliwością regulacji barwy, 24 wyjścia na dwóch niezależnych kanałach oraz wyjście słuchawkowe do monitorowania sygnału. Dzięki temu z pomocą urządzenia możemy przekazywać dwa różne sygnały do rejestratorów, kamer, komputerów czy wozów transmisyjnych. 

Ostatnim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu jest interfejs iRig2, umożliwiający przekazanie sygnału ze splittera AudioPressBox na urządzenia mobilne (iOS/Android). Z jego pomocą możemy zrealizować streaming live z najwyższej jakości dźwiękiem bez obawy o warunki pogodowe czy szumy. 

Jesteś zainteresowany systemem i chcesz poznać szczegółową ofertę? 


Skontaktuj się z nami: biuro@phonomedia.pl