Rezerwacja przestrzeni biurowej I CUE
2020/10/22 > Rezerwacja przestrzeni biurowej I CUE
CUE touchONE to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system rezerwacji przestrzeni biurowej.

Bazuje on na pracujących w sieci panelach dotykowych w rozmiarach od 4.3” z możliwością instalacji zarówno na ścianie jak i na biurku, przez modele 7” aż po największe warianty 10 i 12.1”.
Każdy z paneli, dzięki szerokiej gamie uchwytów i akcesoriów montażowych może być zainstalowany zarówno na ścianach nośnych, ścianach działowych wykonanych z płyty gipsowo-kartonowych, ścianach modułowych, konstrukcjach aluminiowych, szklanych, a nawet na drzwiach czy szybach.

Użytkownicy mogą rezerwować dostępną przestrzeń biurową nie tylko wprost z panelu dotykowego, ale również z poziomu telefonu, tabletu czy komputera (dzięki współpracy z platformami Outlook, MS Office 365, MS Exchange czy google G Suite).

Ponadto do systemu można również podłączyć dodatkowy monitor (np. na korytarzu czy przy recepcji głównej) na którym goście i pracownicy będą mogli na bieżąco podglądać kompletną informację o dostępności sal, natomiast osoby administrujące obiektem otrzymają dzięki niemu dostęp do pełnej analityki i statystyki rezerwacji sal.