Systemy rezerwacji biurek I CUE
2020/10/27 > Systemy rezerwacji biurek I CUE

Dystrybuowana przez nas marka CUE to producent zaawansowanych rozwiązań do rezerwacji przestrzeni biurowej. W jej ofercie znajdziemy m.in. kompleksowe systemy rezerwacji biurek. 

 

W portfolio producenta znajdziemy trzy rozwiązania do rezerwacji miejsca pracy o różnym stopniu zaawansowania skrojone według potrzeb różnych instalacji i przestrzeni. Najprostszy sposób rezerwacji biurka to QR oraz aplikacja touchONE-app. Nieco bardziej zaawansowane to, panel touchONE-desk-55 z przyciskami umożliwiającymi dokonanie natychmiastowego zajęcia lub zwolnienia biurka i lampką informującą o zajętości oraz wymienną etykietą. Flagowe rozwiązanie to panel touchONE-4 z ekranem dotykowym o przekątnej 4,3”, lampką informującą o statusie i wbudowanym czytnikiem NFC. 

 

Każde z opisywanych rozwiązań, niezależnie od stopnia zaawansowania, współpracuje z kalendarzami Office 365 oraz MS Exchange. Dzięki temu możemy dokonywać rezerwacji przestrzeni do pracy wprost z pozycji biurka, a także będziemy informowani za pomocą kolorowego podświetlenia o zmianach w dostępności wprowadzanych w komputerze lub urządzeniu mobilnym. 

 

Skontaktuj się z nami, pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania z oferty CUE: biuro@phonomedia.pl