Złoty partner I Cyfrowe.pl I Marantz Professional
2020/11/09 > Złoty partner I Cyfrowe.pl I Marantz Professional

Z radością informujemy, ze firma Cyfrowe.pl została ZŁOTYM PARTNEREM marki Marantz Professional. Dzięki temu, znajdujące się w naszej dystrybucji rozwiązania tego Producenta, będą teraz dostępne również w jednym z największych, profesjonalnych sklepów z foto/video/AV w Polsce. 

 

Jak przyznają jego przedstawiciele: „Cyfrowe.pl to zespół pasjonatów, podobnie jak nasi klienci kochamy fotografię i filmowanie. Niedawno ruszyliśmy z projektem Lepszy Film, który jest kierowany do profesjonalistów z branży filmowej. To idealny moment, aby zadbać o ofertę i najlepsze rozwiązania audio! 

Jako sklep dla profesjonalistów stawiamy na #LepszyDźwięk, dzięki czemu zarówno niezależni podcasterzy i reporterzy, jak i filmowcy będą mogli zakupić u nas produkty, które wpłyną na jakość ich nagrań.” - dodają. 

 

Teraz w ofercie sklepu będzie można znaleźć zarówno profesjonalne mikrofony broadcastowe firmy Marantz Professional takie jak np. model: Audio Scope SG-9P czy Audio Scope SB-C2, wielokanałowe rejestratory dźwięku np. PMD-706, a także flagowy system streamingowy Turret. 

 

Specjaliści z firmy Cyfrowe.pl zwracają uwagę, że na decyzję o włączeniu do oferty rozwiązań z logo Marantz Professional miały przede wszystkich wpływ niezawodność i najwyższy poziom brzmienia, co w przypadku zawodowców jest niezbędne i co gwarantują właśnie produkty marki Marantz Professional. 

 

Zapraszamy do śledzenia strony www.cyfrowe.pl już wkrótce znajdzie się tam pełna oferta rozwiązań Marantz Professsional w specjalnych, promocyjnych cenach!