MIMO88 CONFERENCE
2012/10/08 > MIMO88 CONFERENCE

Drodzy odbiorcy,

 

Kolejny raz mamy okazję prezentacji nowego urządzenia. Tym razem jest to nowa matryca dołączająca do rodziny Eclera - MIMO88 CONFERENCE.

Nowa wersja została zaprojektowana specjalnie do zastosowań konferencyjnych. Uwzględnia automatyczne miksowanie otrzymywanych sygnałów i automatyczną eliminację sprzężeń zwrotnych.

 

 

MIMO88 CONFERENCE fizycznie jest tym samym urządzeniem co sprawdzone i znane już wszystkim MIMO88. Różnica polega jedynie na innym firmware dla obu matryc.

Oznacza to, że każde istniejące urządzenie MIMO88 może być bezpłatnie przeprogramowane na MIMO88 CONFERENCE. Proces Update'u softu jest szybki i łatwy i może być wykonywany nieskończenie wiele razy.

Jest to niesamowita zaleta pod względem elastyczności: mając fizycznie jedno urządzenie możemy w zależności od potrzeb zadecydować, którą wersję oprogramowania instalujemy i jakie funkcjonalności uzyskujemy.

 

 

 

MIMO88 CONFERENCE jest dostępne po zainstalowaniu EclerNet Manager v. 2.14r21 lub nowszych. Co ważne, wszystkie nowe wersje oprogramowania zawsze były, są i będą darmowe niezależnie czy mówimy o wersjach na komputery PC czy urządzenia przenośne z systemem Android lub iOS.

 

Szczegółowy opis funkcjonalności matrycy MIMO88 (CONFERENCE) dostępny jest w manualu na stronie:

http://phonomedia.pl/files/1349687333Net_Manager.pdf