Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIOSystemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO
2015/12/17 > Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO

Systemy audio hiszpańskiego producenta IDEA PRO AUDIO już dostępne w portfolio dystrybucyjnym Phono Media.

IDEA ProAudio jest producentem profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, utworzonych przez grupę doświadczonych specjalistów pro-audio, wspartych przez młody (bardziej duchem) zespół inżynieryjny wyspecjalizowany w projektowaniu zespołów głośnikowych.

Misją producenta jest dostarczenie wysokiej jakości zespołów głośnikowych, które dzięki dużej elastyczności w ich konfiguracji mogą być stosowane w różnego rodzaju instalacjach nagłośnieniowych - od hali sportowej, przez scenę klubową aż po systemy nagłośnienia teatrów lub domów kultury. Wszystko to jest możliwe z zachowaniem atrakcyjnej ceny w porównaniu do konkurencyjnych systemów.

Produkt jest w 100% pochodzenia Europejskiego - od pomysłu, po projekt, dostarczenie komponentów i wykonanie zespołu głośnikowego. Centrala oraz fabryka firmy IDEA ProAudio zlokalizowana jest w Hiszpańskim mieście - Cedeira.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego hiszpańskiego partnera. Chętnie zapoznamy Państwa z nowym systemem i pomożemy w konfiguracji zestawów.

Współpracę rozpoczeliśmy od pierwszej realizacji - Warszawski klub muzyczny Moko Moko został wyposażony w pasywny system wyrównany liniowo zbudowany z kolumn serii VOA oraz BASSO.

 

http://phonomedia.pl/produkt_188_voa.html

http://phonomedia.pl/produkt_183_basso.html