Nowe kolumny głośnikowe w ofercie ECLER
2016/09/05 > Nowe kolumny głośnikowe w ofercie ECLER

Hiszpański ECLER nie przestaje nas zaskakiwać - z początkiem września do portfolio produktowego dołączyły nowe modele kolumn głośnikowych. Te interesujące produkty znakomicie uzupełniają ofertę marki. W celu prezentacji nowości prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunami handlowymi.

 

eRK108 to kolumna głośnikowa zaprojektowana z myślą o montażu na zewnątrz. Kolumna ta wyposażona została w 8" głośnik niskotonowy i 0,5" tweeter zamknięte w szczelnej obudowie (IP 65).

Wygląd przypominający skałę umożliwia ukrycie systemu nagłośnienia pośród zieleni. Konstrukcję należy przymocować do podłoża dedykowanymi uchwytami dołączonymi do zestawu. Kolumna może pracować zarówno systemie wysokoimpedancyjnym przeznaczonym do większych instalacji jak parki rozrywki, muzea, bądź ogrody przyrodnicze jak i niskoimpedancyjnym np. w przydomowych ogródkach.


eUC106 to głośnik kulowy składająca się z 6,5" głośnika niskotonowego i 0,5" głośnika wysokotonowego. Konstrukcja łączy w sobie zalety głośników sufitowych jak i kolumn głośnikowych.  

Obudowa kolumny została elegancko zaprojektowana w kształt kuli i doskonale nadaje się do klimatycznych kawiarni i klubów. Dzięki wbudowanemu transformatorowi znajdzie zastosowanie przy nagłośnieniu dużych przestrzeni jak hale magazynowe.