Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF
Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF
Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF   Na przestrzeni ostatnich lat Bluetooth stał się jednym z najpopularniejszych protokołów. Pozwala on nie tylko na łatwe sterowanie urządzeniami, ale przede wszystkim umożliwia szybką transmisję sygnałów audio w sposób bezprzewodowy.
Martin Audio WPS
Martin Audio WPS
Bijąca rekordy sprzedaży seria Wavefront Precision, została właśnie uzupełniona o nowy model WPS.  Jest to trójdrożny, pasywny system line array, który może pracować zarówno jako system główny w małych i średnich instalacjach, ale także może stanowić doskonałe uzupełnienie większych systemów.
Projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12
Projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12
Nowe projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12   Firma Ecler specjalizuje się nie tylko w produkcji głośników do nagłośnienia wnętrz, ale także zaawansowanych projektorów dźwięku, których zadaniem jest zapewnienie doskonałego dźwięku w tak wymagających przestrzeniach jak stadion czy hala sportowa. Do tej grupy produktów dołączyły właśnie dwie nowe konstrukcje.
Nowa marka DAMPF
Nowa marka DAMPF
Nowa marka I DAMPF I Phono Media   Do naszej oferty dołączyła nowa, holenderska marka DAMPF, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości rozwiązań nagłośnieniowych.   Flagowym produktem DAMPF jest miniaturowy wzmacniacz z przedwzmacniaczem i zarządzalnym odbiornikiem Bluetooth.
Martin Audio BlacklineX Powered
Martin Audio BlacklineX Powered
Aktywne rozwiązania instalacyjne i mobilne BlacklineX Powered    Do oferty aktywnych systemów marki MartinAudio dołączyła wczoraj nowa rodzina produktów BlacklineX Powered. W jej skład wchodzą trzy nowe modele:    XP12    -Aktywna, dwudrożna kolumna głośnikowa wyposażona przetwornik LF 12” i driver 1”. Obracan horn z kątami propagacji 80 x 50 stopni, umożliwiającym pracę modelu XP12 również w poziomie np.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22