Systemy dystrybucji video i centralnego sterowania!
Systemy dystrybucji video i centralnego sterowania!
Aurora Multimedia to amerykańska firma założona w 1998 roku. Tworzy produkty dedykowane do przesyłania i zarządzania sygnałem audio i wideo. Wszystkie elementy tworzone i produkowane są w zakładzie produkcyjnym w Morganville, New Jersey. Bliskość linii produkcyjnej pozwala na wysoką kontrolę jakości oraz szybką reakcję na zmiany rynkowe i potrzeby klientów.
Koniec produkcji!
Koniec produkcji!
Z przykrością informujemy, że zakończyła się produkcja odtwarzacza Ecler 2VSPRS. Bardzo prosimy o uwzględnienie tej informacji w projektach zawierających ten produkt. Polecamy szeroką gamę zamienników marki AMC.       Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem celem dobrania odpowiedniego zamiennika.  
Koniec produkcji!
Koniec produkcji!
Z przykrością informujemy iż została zakończona produkcja dotykowych styczników pojemnościowych ASE T-01 marki InOut. Dysponujemy ostatnimi sztukami w naszym magazynie. Prosimy o kontakt z naszym zespołem celem sprawdzenia dostępności.  
Szkolenie iNELS 15/16 listopada 2016
Szkolenie iNELS 15/16 listopada 2016
W dniach15-16 listopada odbędzie się szkolenie dla wszystkich zainteresowanych partnerów chcących rozpocząć swoją przygodę z systemami automatyki budynkowej iNELS. Na szkolenie zapraszamy do siedziby producenta (Holeszow, Czechy), gdzie oprócz przekazania wiedzy teoretycznej będzie możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności systemu. Jako jedna z atrakcji zaplanowane jest również zwiedzanie fabryki ELKO EP, gdzie produkowany jest system iNELS.
Nowa wersja EclerNet Manager!
Nowa wersja EclerNet Manager!
Mamy przyjemność ogłosić, że firma ECLER zaktualizowała oprogramowanie EclerNet manager oraz Ecler UCP.   Aktualizacja w przypadku obydwu wersji aplikacji wnosi wiele nowości takich jak:   - Możliwość umieszczenia dynamicznego pola tekstowego, które pobiera z sieciowego odtwarzacza DUO-NET PLAYER informacje takie jak nazwa odtwarzanego pliku, wykonawca, album i wiele więcej.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22