Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
W tym roku przypada okrągła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chociaż poszczególne wydarzenia zostały zaplanowane na cały rok, to w najbliższy weekend odbędzie się kuliminacja obchodów. Również firma Phono Media zaangażowała się w to historyczne wydarzenie.
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
We współpracy, z jednym z naszych partnerów, firmą STATIM dostarczyliśmy rozwiązania nagłośnieniowe do Ministerstwa Cyfryzacji w Warszawie. Zostały one zainstalowane w tzw. przestrzeni Hyde Park, w której odbywają się m.in. spotkania z dziennikarzami i konferencje prasowe.
Martin Audio U-Hub
Martin Audio U-Hub
Martin Audio U-Hub to niewielki mostek sieciowy o wysokości 1U, wyposażony w złącza analogowe, AES3 oraz protokół TCP/IP. Daje to ogromne możliwości konfiguracyjne, umożliwiając wprowadzenie i konwersję sygnałów w zależności od potrzeb.
Procesor głośnikowy Martin Audio DX4.0
Procesor głośnikowy Martin Audio DX4.0
W ofercie firmy Martin Audio pojawił się nowy procesor/matryca oznaczona symbolem DX4.0. Urządzenie jest wyposażone w cztery wejścia i osiem wyjść obsługujących sygnały analogowe i cyfrowe AES3, a także oferuje wsparcie dla protokołu Dante, dzięki czemu może również pracować jako mostek, umożliwiający przesłanie sygnałów audio za pomocą skrętki.
Subwoofer Martin Audio SX110
Subwoofer Martin Audio SX110
Martin Audio SX110 to nowy, ultra kompaktowy subwoofer instalacyjny, stworzony z myślą o instalacjach stałych wymagających większej ilości niskich częstotliwości i ataku, niż mogą zaoferować pełnozakresowe głośniki naścienne. Dziesięciocalowy głośnik niskotonowy z dwucalową cewką został zamknięty w niewielkiej, eleganckiej, wentylowanej obudowie dostępnej w kolorze białym lub czarnym.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29