Kolejne udogodnienie dotyczące sterowania matrycą MIMO88
Kolejne udogodnienie dotyczące sterowania matrycą MIMO88
Flagowy produkt marki ECLER - cyfrowa matryca audio 8x8 MIMO88, został udoskonalony dzięki najnowszemu oprogramowaniu EclerNet Manager. Zmian jest kilka, jednak najważniejszą zdecydowanie jest możliwość zaprogramowania naściennego regulatora WPtouch w sposób aby kontrolował dowolne wejścia na dowolnej strefie nagłośnieniowej. Dotychczas do pojedynczego regulatora mogliśmy przypisać tylko jedną strefę.
Zakończenie produkcji przyłączy AV marki PTN
Zakończenie produkcji przyłączy AV marki PTN
Z przykrością informujemy, iż z oferty dystrybuowanej przez nas marki PTN zostają wycofane przyłącza audio-video i nie będą już dostępne. W dalszym ciągu jednak posiadamy w swojej ofercie profesjonalne systemy dyskusyjne PTN.
DAM514 - Cyfrowa matryca audio | DSP + RS232
DAM514 - Cyfrowa matryca audio | DSP + RS232
Nowy produkt marki ECLER jest odświeżeniem bardzo udanej matrycy MIMO54 – analogowej matrycy z 5 wejściami oraz 4 niezależnymi wyjściami audio. W urządzeniu został uwzględniony procesor DSP. Możliwa jest także kontrola urządzenia poprzez protokół RS232 przy użyciu systemów centralnego sterowania lub komputera PC.
Upgrade wielokanałowego wzmacniacza MPA 4-150R
Upgrade wielokanałowego wzmacniacza MPA 4-150R
Marka ECLER nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów i stara się stale odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Przykładem takiego postępowania jest odświeżenie konstrukcji znanego i lubianego wzmacniacza wielokanałowego MPA 4-150R.
Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
  W dniu 4.09 w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie produktowe w całości przeznaczone marce ECLER. Wydarzenie było podzielone na dwie główne części. Na początku po powitaniu gości została przeprowadzona szczegółowa prezentacja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie marki ECLER.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16