ECLER w Restauracji AFFOGATO
ECLER w Restauracji AFFOGATO
Łódzka Restauracja AFFOGATO znajduje się w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy słynnej ulicy Piotrkowskiej. Lokal zainaugurował swoją działalność w 2007 roku i od ponad dziesięciu lat jest jednym z najważniejszym miejsc na łódzkiej scenie kulinarnej, serwując swoim gościom autorskie dania z wpływami kuchni z całego globu.
Głośniki kierunkowe I Panphonics
Głośniki kierunkowe I Panphonics
Firma Phono Media została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki Panphonics w Polsce, producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości, profesjonalnych głośników kierunkowych.  Flagowym produktem marki jest aktywny głośnik kierunkowy Sound Shower, występujący w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Został on już wykorzystany w 20 000 instalacji na całym świecie, co czyni go numerem jeden wśród tego typu rozwiązań.
Profesjonalny uchwyt do tabletu I Displine Virtuoso
Profesjonalny uchwyt do tabletu I Displine Virtuoso
Displine Virtuoso to ekskluzywny uchwyt do tabletu, umożliwiający jego użytkowanie w profesjonalnych instalacjach AV. Jest on wykonany z frezowanego aluminium, odznacza się solidną konstrukcją która wraz z zamykaną obudową gwarantują maksymalne bezpieczeństwo dla tabletu pracującego w miejscach publicznych. Dzięki masywnej podstawie, uchwyt może być ustawiony na dowolnej płaszczyźnie, a gumowe podkładki antypoślizgowe uniemożliwiają jego przesuwanie.
Obudowy do tabletów I Displine Companion
Obudowy do tabletów I Displine Companion
Rozwiązania Companion marki Displine, to wysokiej jakości obudowy o świetnym wyglądzie, wykonane z obrabianego komputerowo aluminium. Umożliwiają one bezpieczny montaż i użytkowanie najpopularniejszych tabletów w instalacji stałej, lub stworzenie przenośnego systemu bazującego na tablecie i zastosowanie go np. jako rozszerzenie pulpitu do komputera przenośnego.
Nowa dystrybucja I Displine
Nowa dystrybucja I Displine
Nasza oferta dystrybucyjna powiększyła się o nową markę Displine.  Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych uchwytów i obudów do tabletów, dedykowanych instalacjom AV.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30