Nowa wersja EclerNet Manager
Nowa wersja EclerNet Manager
ECLER może pochwalić się kolejnym updatem softu do flagowego produktu - matrycy MIMO 88. Główną, długo wyczekiwaną zmianą jest "Feedback Destroyer" czyli eliminator sprzężeń zwrotnych (Efekt Larsena). W programie funkcja nazywa się "Frequency Shifter" i działa całkowicie automatycznie po włączeniu funkcji w programie, bez żadnej dodatkowej ingerencji użytkownika.
Aula UMCS Lublin
Aula UMCS Lublin
Z niemałą radością i satysfakcją chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą kolejną instalacją zakończoną sukcesem. Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie może pochwalić się teraz nowoczesną aulą wykładową wyposażoną w multimedia z najwyższej półki, które mieliśmy przyjemność dostarczyć. Instalację wykonał nasz stały partner, firma Dimension 4. Studentom z Lublina już zazdrościmy i życzymy samych miłych chwil spędzonych na swojej uczelni.
Nowy produkt - Audeo 106P
Nowy produkt - Audeo 106P
Już po raz kolejny mamy okazję i niewątpliwą przyjemność zaprezentować Państwu nasz najnowszy produkt. Tym razem jest to zestaw kolumn aktywnych, znanych wcześniej w wersji pasywnej - Audeo 106P.   Zestaw naściennych kolumn aktywnych Audeo 106P jest uosobieniem sukcesu jaki towarzyszył serii Audeo, wzbogaconym o nowe funkcjonalności i niezwykłą elastyczność dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi.
Wielka Promocja!
Wielka Promocja!
Tylko teraz macie Państwo okazję nabycia kolumn głośnikowych najwyższej jakości o niezwykle dużej mocy - 1000W RMS / 4 Ohm w niezwykle niskiej cenie 7000zł netto za dwie sztuki! Jest to unikalna oferta na kolumny tej klasy w takiej cenie.     Ecler UMA 215 to dwudrożna kolumna głośnikowa w obudowie ze sklejki drewnianej. (2x15" woofer + 1” horn), Max. moc 1000 W RMS/4 ohm. Trapezoidalna obudowa.
CA 40 - Mikrowzmacniacz 2x20W
CA 40 - Mikrowzmacniacz 2x20W
ECLER CA40   CA40 jest miniaturowym wzmacniaczem stereo z dużymi możliwościami w zakresie zdalnej kontroli dzięki portowi RS-232 oraz odbiornikiem IR. Jest idealną propozycją dla miejsc gdzie chcemy zręcznie zamaskować system audiowizualny, który musi współpracować z zewnętrznymi urządzeniami kontrolującymi. Urządzenie znajdzie zastosowanie w obiektach takich jak: sale edukacyjne, pokoje spotkań, sale konferencyjne, sklepy itp.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16