NEC COMPETENCE DAYS z Phono Media
NEC COMPETENCE DAYS z Phono Media
W dniach 14-15 października mieliśmy przyjemność brać udział w 2-dniowym szkoleniu organizowanym przez NEC DISPLAY SOLUTIONS. Jako firma Phono Media oraz ECLER byliśmy partnerem wydarzenia. W trakcie tych dwóch dni ze szkoleń oraz prezentacji skorzystało dużo ponad 200 specjalistów z branży systemów audiowizualnych oraz inteligentnej automatyki budynkowej.
Nowe marki | AMC Pro | INELS
Nowe marki | AMC Pro | INELS
Koniec wakacji...ale początek dystrybucji nowych marek. Miło nam poinformować, że nasze portfolio dystrybucyjne powiększyło się o kolejne dwie nowe marki. Mowa tutaj o systemach nagłośnieniowych firmy AMC i systemach sterowania inteligentnymi budynkami INELS .
Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Wszystkich naszych partnerów chcielibyśmy poinformować o przerwach wakacyjnych u naszych bezpośrednich dostawców. W okresach wskazanych poniżej będziemy w stanie zrealizować zamówienia korzystając jedynie ze stanu magazynowego zgromadzonego w Polsce. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu realizacji projektów.   Zamówienia z magazynu centralnego marki ECLER nie będą możliwe okresie od 10 do 14 sierpnia 2015.
Ekonomiczna seria produktów ECLER ESSENTIALS
Ekonomiczna seria produktów ECLER ESSENTIALS
Seria produktów ESSENTIALS jest odpowiedzią marki ECLER na rosnące na rynku zapotrzebowanie na urządzenia budżetowe.   ESSENTIALS to dosłownie esencja marki ECLER czyli wysoka jakość i niezawodność przy maksymalnym uproszczeniu konstrukcji urządzeń co pozwala na obniżenie kosztów.
Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
"Moda i jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju." Tym razem naszej marce ECLER zaufał potentat odzieżowy marka H&M . Jeszcze w tym roku 14 nowych sklepów na terenie Polski zostanie wyposażonych w system nagłośnieniowy hiszpańskiego producenta.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22