Nowa marka w dystrybucji | PANPHONICSNowa marka w dystrybucji | PANPHONICS
Nowa marka w dystrybucji | PANPHONICS
W naszej ofercie pojawiła się nowa marka PANPHONICS - wiodący na świecie dostawca głośników kierunkowych. Fińska firma zaprojektowała rozwiązania dźwiekowe łączące w sobie niezawodną skuteczność, stylowy, ultra-cienki kształt w połączeniu z łatwą instalacją w różnych środowiskach.
LARA - Odtwarzacz muzyki oraz internetowe stacje radiowe!
LARA - Odtwarzacz muzyki oraz internetowe stacje radiowe!
Zestaw do sterowania muzyka, który będzie najlepiej pasował do Twojego domu! LARA Radio umożliwia odtwarzanie najpopularniejszych stacji internetowych oraz myzyki. Dzięki modułowi o wielkości przełącznika, jest zawsze w zasięgu Twojej ręki.
Kwietniowa promocja na systemy mikrofonowe!
Kwietniowa promocja na systemy mikrofonowe!
W kwietniu oferujemy naszym partnerom dodatkowe 10% rabatu od cen hurtowych na zakup wszystkich mikrofonów marki ECLER! Zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktów i skorzystania z naszej specjalnej promocji. http://phonomedia.pl/kategoria_63_bezprzewodowe.html  
System monitoringu energii iNELS
System monitoringu energii iNELS
Czeski producent automatyki budynkowej iNELS wprowadza na rynek innowacyjny system pomiaru zużywanej energii w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz dużych obiektach komercyjnych. Dzięki naszemu rozwiązaniu jesteś w stanie badać wykorzystanie energii elektrycznej, gazu oraz wody w obiekcie i analizować główne miejsca powstawania kosztów.
Najnowszy Katalog ECLER2016 !
Najnowszy Katalog ECLER2016 !
Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwań!   Pragniemy przedstawić najnowszy katalog ECLER2016, zawierający produkty, które już są znane, a także wiele nowości: rozbudowana gama serii Essentials, mikrofony oraz wiele innych. Katalog zawiera ogólne opisy produktów, umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji.   Zobacz cały katalog pod adresem: http://www.ecler.com/support/downloads/product-guides.html    
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25