DAM514 - Cyfrowa matryca audio | DSP + RS232
DAM514 - Cyfrowa matryca audio | DSP + RS232
Nowy produkt marki ECLER jest odświeżeniem bardzo udanej matrycy MIMO54 – analogowej matrycy z 5 wejściami oraz 4 niezależnymi wyjściami audio. W urządzeniu został uwzględniony procesor DSP. Możliwa jest także kontrola urządzenia poprzez protokół RS232 przy użyciu systemów centralnego sterowania lub komputera PC.
Upgrade wielokanałowego wzmacniacza MPA 4-150R
Upgrade wielokanałowego wzmacniacza MPA 4-150R
Marka ECLER nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów i stara się stale odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Przykładem takiego postępowania jest odświeżenie konstrukcji znanego i lubianego wzmacniacza wielokanałowego MPA 4-150R.
Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
  W dniu 4.09 w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie produktowe w całości przeznaczone marce ECLER. Wydarzenie było podzielone na dwie główne części. Na początku po powitaniu gości została przeprowadzona szczegółowa prezentacja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie marki ECLER.
TVN postawił na markę ECLER!TVN postawił na markę ECLER!
TVN postawił na markę ECLER!
Miło nam oznajmić iż tegoroczna edycja cyklicznych eventów plażowych pod nazwą "projekt plaża", realizowanych przez stację TVN, będzie odbywała się z naszym skromnym udziałem. Na ten "projekt" dostarczyliśmy nagłośnienie sceniczne, które co tydzień będzie umilało czas plażowiczom w innym nadmorskim kurorcie.
Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Pierwsze egzemplarze nowego, rewolucyjnego wzmacniacza serii NXA z procesorem DSP na pokładzie i możliwością matrycowania 6x6, właśnie opuszczają linie produkcyjne w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu w sprawie pierwszych zamówień i możliwości prezentacji urządzenia. Seria NXA jest następcą NZA, która to niniejszym zostaje wycofana z produkcji.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19