Nowość! Prestiżowe kolumny
Nowość! Prestiżowe kolumny
  Seria kolumn ARQIS składa się z kompaktowych kolumn o drewnianych obudowach. Każda z kolumn została pieczołowicie zaprojektowana. Modele z tej serii charakteryzują się stylowym wyglądem oraz zachowują trwałą konstrukcję całości. I co najważniejsze - dźwięk wydobywający się z głośników z tej serii pozwoli sprostać każdemu wyzwaniu.       Wszystkie kolumny z tej serii są pasywne i działają w systemie niskoimpedancyjnym.
Świąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologiąŚwiąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologią
Świąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologią
Nasi partnerzy z Czech, firma INELS uruchomiła w swoim mieście choinkę, której oświetlenie sterowane jest z wykorzystaniem urządzeń pochodzących z naszego portfolio. Sami zobaczcie jak pomysłowo można wykorzystać inteligentne instalacje.   Wszystkim bez wyjątku życzymy Wesołych Świąt!    
Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIOSystemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO
Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO
Systemy audio hiszpańskiego producenta IDEA PRO AUDIO już dostępne w portfolio dystrybucyjnym Phono Media. IDEA ProAudio jest producentem profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, utworzonych przez grupę doświadczonych specjalistów pro-audio, wspartych przez młody (bardziej duchem) zespół inżynieryjny wyspecjalizowany w projektowaniu zespołów głośnikowych.
New Ecler MIMO88SG
New Ecler MIMO88SG
  MIMO88SG to najnowsza odsłona cyfrowej matrycy audio MIMO88 o lekko okrojonych możliwościach ale za to w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie.   Jakość wykonania i niezawodność pozostaje ta sama!
Nowa Seria głośników IC CLASS TR !
Nowa Seria głośników IC CLASS TR !
Najnowsza seria głośników sufitowych przedstawia IC6 CLASS TR. Powstał on w miejsce dobrze nam znamych głośników IC6PLUS, który odchodzi w niepamięć.   Głośniki sufitowe z serii IC6 CLASS doskonale łączą zalety głośników sufitowych z jakością brzmienia kolumn naściennych. Cechuje je łatwy montaż, praca w trybie niskoimpedancyjnym - 16Ω, jak i wysokoimpedancyjnym - 70V/ 100V.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26