Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Pierwsze egzemplarze nowego, rewolucyjnego wzmacniacza serii NXA z procesorem DSP na pokładzie i możliwością matrycowania 6x6, właśnie opuszczają linie produkcyjne w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu w sprawie pierwszych zamówień i możliwości prezentacji urządzenia. Seria NXA jest następcą NZA, która to niniejszym zostaje wycofana z produkcji.
Nowy produkt - wzmacniacz multimedialny CA200Z
Nowy produkt - wzmacniacz multimedialny CA200Z
CA200Z jest kompaktowym wzmacniaczem z 2 niezależnymi wyjściami oraz 6 wejściami (4 LINE + 2 MIC). Jest młodszym bratem urządzenia CA40 i tak jak ono oferuje szeroką możliwość sterowania za pomocą zdalnych regulatorów naściennych i protokołu RS232, jednak tym razem do dyspozycji mamy znacznie większą moc wyjściową urządzenia.
Nowy, unikalny regulator naścienny!
Nowy, unikalny regulator naścienny!
Do bogatej oferty naściennych regulatorów głośności dołącza WPmMIX-T. Jest to dwukanałowy mikro-mikser, utrzymany w standardzie produktów z rodziny WPm marki ECLER. Umieszczony na ścianie umożliwia nam na miksowanie niezbalansowanego sygnału stereo (RCA) z sygnałem mikrofonowym (XLR) otrzymując sygnał, który następnie może zostać przekazany do wzmacniacza, innego miksera, powermiksera, cyfrowej matrycy itp.
MIMO88 CONFERENCE
MIMO88 CONFERENCE
Drodzy odbiorcy,   Kolejny raz mamy okazję prezentacji nowego urządzenia. Tym razem jest to nowa matryca dołączająca do rodziny Eclera - MIMO88 CONFERENCE. Nowa wersja została zaprojektowana specjalnie do zastosowań konferencyjnych. Uwzględnia automatyczne miksowanie otrzymywanych sygnałów i automatyczną eliminację sprzężeń zwrotnych.     MIMO88 CONFERENCE fizycznie jest tym samym urządzeniem co sprawdzone i znane już wszystkim MIMO88.
Nowa wersja EclerNet Manager
Nowa wersja EclerNet Manager
ECLER może pochwalić się kolejnym updatem softu do flagowego produktu - matrycy MIMO 88. Główną, długo wyczekiwaną zmianą jest "Feedback Destroyer" czyli eliminator sprzężeń zwrotnych (Efekt Larsena). W programie funkcja nazywa się "Frequency Shifter" i działa całkowicie automatycznie po włączeniu funkcji w programie, bez żadnej dodatkowej ingerencji użytkownika.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22