Smart Watch INELS
Smart Watch INELS
Zegarek INELS, który będzie kontrolować Twój dom! Pierwsza czeska aplikacja z systemem TIZEN, nazywana INELS Home Control. Własciciel inteligentnego zegarka może kontrolować oświetlenie domu, wyłączyć urządzenia lub otworzyć bramę. Jego zaletami są min.:dotykowy wyświetlacz, intuicyjność i łatwość w użyciu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=_QZ4K6PppXY
Długi weekend majowy
Długi weekend majowy
Z radością/przykrością (niepotrzebne skreślić) informujemy, że w dniu 27 maja nasza firma będzie zamknięta. Na wszelkie zapytania odpowiemy w poniedziałek 30 maja. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Nowa marka w dystrybucji | PANPHONICSNowa marka w dystrybucji | PANPHONICS
Nowa marka w dystrybucji | PANPHONICS
W naszej ofercie pojawiła się nowa marka PANPHONICS - wiodący na świecie dostawca głośników kierunkowych. Fińska firma zaprojektowała rozwiązania dźwiekowe łączące w sobie niezawodną skuteczność, stylowy, ultra-cienki kształt w połączeniu z łatwą instalacją w różnych środowiskach.
LARA - Odtwarzacz muzyki oraz internetowe stacje radiowe!
LARA - Odtwarzacz muzyki oraz internetowe stacje radiowe!
Zestaw do sterowania muzyka, który będzie najlepiej pasował do Twojego domu! LARA Radio umożliwia odtwarzanie najpopularniejszych stacji internetowych oraz myzyki. Dzięki modułowi o wielkości przełącznika, jest zawsze w zasięgu Twojej ręki.
Kwietniowa promocja na systemy mikrofonowe!
Kwietniowa promocja na systemy mikrofonowe!
W kwietniu oferujemy naszym partnerom dodatkowe 10% rabatu od cen hurtowych na zakup wszystkich mikrofonów marki ECLER! Zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktów i skorzystania z naszej specjalnej promocji. http://phonomedia.pl/kategoria_63_bezprzewodowe.html  
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30