Nowa Seria głośników IC CLASS TR !
Nowa Seria głośników IC CLASS TR !
Najnowsza seria głośników sufitowych przedstawia IC6 CLASS TR. Powstał on w miejsce dobrze nam znamych głośników IC6PLUS, który odchodzi w niepamięć.   Głośniki sufitowe z serii IC6 CLASS doskonale łączą zalety głośników sufitowych z jakością brzmienia kolumn naściennych. Cechuje je łatwy montaż, praca w trybie niskoimpedancyjnym - 16Ω, jak i wysokoimpedancyjnym - 70V/ 100V.
Zestaw
Zestaw "Zrób to sam" Ecler HORECA140
  Drogi kliencie! Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy drugi profesjonalny zestaw sprzętu audio "Zrób to sam" -  HORECA140. Pierwowzorem jest niezawodny zestaw AUDEOSB10P21 z pakietem audio zawierający wszystko, co potrzebne, aby szybko i łatwo zainstalować profesjonalny system.
NEC COMPETENCE DAYS z Phono Media
NEC COMPETENCE DAYS z Phono Media
W dniach 14-15 października mieliśmy przyjemność brać udział w 2-dniowym szkoleniu organizowanym przez NEC DISPLAY SOLUTIONS. Jako firma Phono Media oraz ECLER byliśmy partnerem wydarzenia. W trakcie tych dwóch dni ze szkoleń oraz prezentacji skorzystało dużo ponad 200 specjalistów z branży systemów audiowizualnych oraz inteligentnej automatyki budynkowej.
Nowe marki | AMC Pro | INELS
Nowe marki | AMC Pro | INELS
Koniec wakacji...ale początek dystrybucji nowych marek. Miło nam poinformować, że nasze portfolio dystrybucyjne powiększyło się o kolejne dwie nowe marki. Mowa tutaj o systemach nagłośnieniowych firmy AMC i systemach sterowania inteligentnymi budynkami INELS .
Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Wszystkich naszych partnerów chcielibyśmy poinformować o przerwach wakacyjnych u naszych bezpośrednich dostawców. W okresach wskazanych poniżej będziemy w stanie zrealizować zamówienia korzystając jedynie ze stanu magazynowego zgromadzonego w Polsce. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu realizacji projektów.   Zamówienia z magazynu centralnego marki ECLER nie będą możliwe okresie od 10 do 14 sierpnia 2015.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29