System monitoringu energii iNELS
System monitoringu energii iNELS
Czeski producent automatyki budynkowej iNELS wprowadza na rynek innowacyjny system pomiaru zużywanej energii w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz dużych obiektach komercyjnych. Dzięki naszemu rozwiązaniu jesteś w stanie badać wykorzystanie energii elektrycznej, gazu oraz wody w obiekcie i analizować główne miejsca powstawania kosztów.
Najnowszy Katalog ECLER2016 !
Najnowszy Katalog ECLER2016 !
Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwań!   Pragniemy przedstawić najnowszy katalog ECLER2016, zawierający produkty, które już są znane, a także wiele nowości: rozbudowana gama serii Essentials, mikrofony oraz wiele innych. Katalog zawiera ogólne opisy produktów, umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji.   Zobacz cały katalog pod adresem: http://www.ecler.com/support/downloads/product-guides.html    
Nowość! Prestiżowe kolumny
Nowość! Prestiżowe kolumny
  Seria kolumn ARQIS składa się z kompaktowych kolumn o drewnianych obudowach. Każda z kolumn została pieczołowicie zaprojektowana. Modele z tej serii charakteryzują się stylowym wyglądem oraz zachowują trwałą konstrukcję całości. I co najważniejsze - dźwięk wydobywający się z głośników z tej serii pozwoli sprostać każdemu wyzwaniu.       Wszystkie kolumny z tej serii są pasywne i działają w systemie niskoimpedancyjnym.
Świąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologiąŚwiąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologią
Świąteczna atmosfera w połączeniu z nowoczesną technologią
Nasi partnerzy z Czech, firma INELS uruchomiła w swoim mieście choinkę, której oświetlenie sterowane jest z wykorzystaniem urządzeń pochodzących z naszego portfolio. Sami zobaczcie jak pomysłowo można wykorzystać inteligentne instalacje.   Wszystkim bez wyjątku życzymy Wesołych Świąt!    
Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIOSystemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO
Systemy wyrównane liniowo | IDEA PRO AUDIO
Systemy audio hiszpańskiego producenta IDEA PRO AUDIO już dostępne w portfolio dystrybucyjnym Phono Media. IDEA ProAudio jest producentem profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, utworzonych przez grupę doświadczonych specjalistów pro-audio, wspartych przez młody (bardziej duchem) zespół inżynieryjny wyspecjalizowany w projektowaniu zespołów głośnikowych.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30