Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
"Moda i jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju." Tym razem naszej marce ECLER zaufał potentat odzieżowy marka H&M . Jeszcze w tym roku 14 nowych sklepów na terenie Polski zostanie wyposażonych w system nagłośnieniowy hiszpańskiego producenta.
Praca w Phono Media | Inżynier Sprzedaży
Praca w Phono Media | Inżynier Sprzedaży
Jeśli lubisz wyzwania, jesteś kreatywny, interesujesz się tematyką systemów nagłośnieniowych w obiektach komercyjnych lub po prostu chcesz spróbować swoich sił w tej branży - koniecznie daj nam znać! W związku z rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Więcej informacji w sekcji kariera.
Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!
Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!
Świat tęskni za niewidzialnym dźwiękiem od czasu, od kiedy ten dźwięk powstał. Revolution Acoustics wiodący w swojej klasie postarał się sprostać naszym oczekiwaniom. Dźwięk stał się ruchem powietrza.   Przez dekady, przemysł muzyczny źle wykorzystywał ten mechanizm; zbyt małe nieefektywne przetworniki? Revolution Acoustics miał o wiele lepszą koncepcję - wykorzystać przedmioty które nas otaczają: ściany, meble czy okna...
Nowy katalog ECLER na 2015 rok!
Nowy katalog ECLER na 2015 rok!
Jest już dostępny katalog produktów ECLER na 2015 rok. Zachęcamy do pobrania klikając tutaj., lub odwiedzając dział DOWNLOADS. Większość nowych produktów będzie zaprezentowana na targach ISE 2015.  
Zmiany w ofercie ECLER w 2015 roku
Zmiany w ofercie ECLER w 2015 roku
Wszystkich naszych odbiorców chcielibyśmy poinformować o kilku zmianach w ofercie produktowej marki ECLER na nowy, 2015 rok.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29