Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Przerwy wakacyjne u dostawców Phono Media
Wszystkich naszych partnerów chcielibyśmy poinformować o przerwach wakacyjnych u naszych bezpośrednich dostawców. W okresach wskazanych poniżej będziemy w stanie zrealizować zamówienia korzystając jedynie ze stanu magazynowego zgromadzonego w Polsce. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu realizacji projektów.   Zamówienia z magazynu centralnego marki ECLER nie będą możliwe okresie od 10 do 14 sierpnia 2015.
Ekonomiczna seria produktów ECLER ESSENTIALS
Ekonomiczna seria produktów ECLER ESSENTIALS
Seria produktów ESSENTIALS jest odpowiedzią marki ECLER na rosnące na rynku zapotrzebowanie na urządzenia budżetowe.   ESSENTIALS to dosłownie esencja marki ECLER czyli wysoka jakość i niezawodność przy maksymalnym uproszczeniu konstrukcji urządzeń co pozwala na obniżenie kosztów.
Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
Salony H&M w Polsce wyposażane w systemy nagłośnieniowe ECLER
"Moda i jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju." Tym razem naszej marce ECLER zaufał potentat odzieżowy marka H&M . Jeszcze w tym roku 14 nowych sklepów na terenie Polski zostanie wyposażonych w system nagłośnieniowy hiszpańskiego producenta.
Praca w Phono Media | Inżynier Sprzedaży
Praca w Phono Media | Inżynier Sprzedaży
Jeśli lubisz wyzwania, jesteś kreatywny, interesujesz się tematyką systemów nagłośnieniowych w obiektach komercyjnych lub po prostu chcesz spróbować swoich sił w tej branży - koniecznie daj nam znać! W związku z rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Więcej informacji w sekcji kariera.
Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!
Niewidzialne głośniki? Dzięki nam to możliwe!
Świat tęskni za niewidzialnym dźwiękiem od czasu, od kiedy ten dźwięk powstał. Revolution Acoustics wiodący w swojej klasie postarał się sprostać naszym oczekiwaniom. Dźwięk stał się ruchem powietrza.   Przez dekady, przemysł muzyczny źle wykorzystywał ten mechanizm; zbyt małe nieefektywne przetworniki? Revolution Acoustics miał o wiele lepszą koncepcję - wykorzystać przedmioty które nas otaczają: ściany, meble czy okna...
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30