Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
Pierwsze szkolenie z systemów marki Ecler w Polsce!
  W dniu 4.09 w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce szkolenie produktowe w całości przeznaczone marce ECLER. Wydarzenie było podzielone na dwie główne części. Na początku po powitaniu gości została przeprowadzona szczegółowa prezentacja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie marki ECLER.
TVN postawił na markę ECLER!TVN postawił na markę ECLER!
TVN postawił na markę ECLER!
Miło nam oznajmić iż tegoroczna edycja cyklicznych eventów plażowych pod nazwą "projekt plaża", realizowanych przez stację TVN, będzie odbywała się z naszym skromnym udziałem. Na ten "projekt" dostarczyliśmy nagłośnienie sceniczne, które co tydzień będzie umilało czas plażowiczom w innym nadmorskim kurorcie.
Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Rewolucyjna seria produktów już dostępna!
Pierwsze egzemplarze nowego, rewolucyjnego wzmacniacza serii NXA z procesorem DSP na pokładzie i możliwością matrycowania 6x6, właśnie opuszczają linie produkcyjne w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu w sprawie pierwszych zamówień i możliwości prezentacji urządzenia. Seria NXA jest następcą NZA, która to niniejszym zostaje wycofana z produkcji.
Nowy produkt - wzmacniacz multimedialny CA200Z
Nowy produkt - wzmacniacz multimedialny CA200Z
CA200Z jest kompaktowym wzmacniaczem z 2 niezależnymi wyjściami oraz 6 wejściami (4 LINE + 2 MIC). Jest młodszym bratem urządzenia CA40 i tak jak ono oferuje szeroką możliwość sterowania za pomocą zdalnych regulatorów naściennych i protokołu RS232, jednak tym razem do dyspozycji mamy znacznie większą moc wyjściową urządzenia.
Nowy, unikalny regulator naścienny!
Nowy, unikalny regulator naścienny!
Do bogatej oferty naściennych regulatorów głośności dołącza WPmMIX-T. Jest to dwukanałowy mikro-mikser, utrzymany w standardzie produktów z rodziny WPm marki ECLER. Umieszczony na ścianie umożliwia nam na miksowanie niezbalansowanego sygnału stereo (RCA) z sygnałem mikrofonowym (XLR) otrzymując sygnał, który następnie może zostać przekazany do wzmacniacza, innego miksera, powermiksera, cyfrowej matrycy itp.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30