Splitter HDBaseT Blustream HSP14CS
Splitter HDBaseT Blustream HSP14CS
Nowy splitter Blustream HSP14CS to urządzenie, które pozwala na rozdzielenie jednego sygnału wejściowego HDMI 4K 60Hz 4:4:4 do czterech wyjść HDBaseT i wysłanie na odległość 40m lub 70m w przypadku sygnału 1080P. Dzięki wsparciu dla tej technologii transmisji, za pomocą jednego kabla CAT, można przesłać zarówno wysokiej jakości wideo oraz audio. Zaawansowana konwersja przestrzeni kolorów (CSC) zapewnia wsparcie dla HDMI 2.0 18Gbps i standardu HDR.
Nadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce Krajeńskie
Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie
We współpracy z jednym z naszych partnerów, firmą Nordweco ze Szczecina, dostarczyliśmy system nagłośnienia i dystrybucji obrazu do Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie. Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania AV zostały zainstalowane w znajdujących się tam dwóch salach konferencyjnych, w których odbywają się spotkania, narady, zebrania i konferencje.
Targi Retail Show 2018 I Phono Media
Targi Retail Show 2018 I Phono Media
Już w najbliższą środę ruszają największe w Polsce Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018. W trakcie tegorocznej edycji imprezy, odbywającej się w dniach 14-15 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zostanie przedstawiona oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata.  Wśród wystawców nie zabraknie również firmy Phono Media.
Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
W tym roku przypada okrągła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chociaż poszczególne wydarzenia zostały zaplanowane na cały rok, to w najbliższy weekend odbędzie się kuliminacja obchodów. Również firma Phono Media zaangażowała się w to historyczne wydarzenie.
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
We współpracy, z jednym z naszych partnerów, firmą STATIM dostarczyliśmy rozwiązania nagłośnieniowe do Ministerstwa Cyfryzacji w Warszawie. Zostały one zainstalowane w tzw. przestrzeni Hyde Park, w której odbywają się m.in. spotkania z dziennikarzami i konferencje prasowe.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22