Transmiter Blustream HEX11WP-TX
Transmiter Blustream HEX11WP-TX
Zarówno architekci ceniący ascetyczne wnętrza jak i użytkownicy którzy lubią prostotę i funkcjonalność, docenią najnowszy transmiter naścienny HDBaseT HEX11WP-TX firmy Blustream. Panel przedni jest wykonany z eleganckiego, szczotkowanego aluminium i znajdziemy tutaj tylko dwie diody informujące o tym, że urządzenie jest włączone i że jest połączenie, odbiornik IR oraz wejście HDMI z obsługą HDCP 2.2.
Martin Audio O-Line w PWSZ w Elblągu
Martin Audio O-Line w PWSZ w Elblągu
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu (PWSZ) została wyposażona w system O-Line, będący najmniejsza konstrukcją line array znajdującą się w ofercie MartinAudio. Dzięki współpracy z naszym partnerem firmą Offstage, w auli uczelni zainstalowano dwa grona po osiem modułów O-Line.  Do największy zalet systemu, obok jego kompaktowych rozmiarów i wysokiej jakości dźwięku, można zaliczyć brak tzw.
Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C
Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C
W ofercie firmy Blustream pojawiły się pierwsze transmitery HDBaseT w formie paneli ściennych. Są to również jedne z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań tego typu wyposażonych w złącze USB-C.  To co dodatkowo wyróżnia je na tle innych, konkurencyjnych modeli to fakt, że nie tylko maja one szeroką funkcjonalność, ale również świetny wygląd.
CUE w dystrybucji Phono Media
CUE w dystrybucji Phono Media
Nowa dystrybucja I CUE    Z radością informujemy, że na początku listopada zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki CUE w Polsce.    Producent ma w swojej ofercie dwa flagowe rozwiązania. System rezerwacji sal touchONE ułatwiający efektywne zarządzanie: salami konferencyjnymi, salami lekcyjnymi, aulami wykładowymi czy infrastrukturą obiektów sportowych oraz system centralnego sterowania Cue System.
Ecler VIC
Ecler VIC
Głośniki sufitowe Ecler VIC   Do oferty firmy Ecler dołączyły właśnie najnowsze głośniki sufitowe serii VIC.  W jej skład wchodzą trzy modele: VIC6 (LF 6.5” + HF 0.5”) o mocy 40W, VIC8 (LF 8” + HF 0.5”) o mocy 60W oraz subwoofer VICSB8 (8”).    Wszystkie głośniki mogą pracować zarówno w instalacjach niskoomowych jak i na liniach 70/100V.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30