Obudowy do tabletów I Displine Companion
Obudowy do tabletów I Displine Companion
Rozwiązania Companion marki Displine, to wysokiej jakości obudowy o świetnym wyglądzie, wykonane z obrabianego komputerowo aluminium. Umożliwiają one bezpieczny montaż i użytkowanie najpopularniejszych tabletów w instalacji stałej, lub stworzenie przenośnego systemu bazującego na tablecie i zastosowanie go np. jako rozszerzenie pulpitu do komputera przenośnego.
Nowa dystrybucja I Displine
Nowa dystrybucja I Displine
Nasza oferta dystrybucyjna powiększyła się o nową markę Displine.  Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych uchwytów i obudów do tabletów, dedykowanych instalacjom AV.
Ecler eMIMO pilot - aplikacja do sterowania
Ecler eMIMO pilot - aplikacja do sterowania
Firma ECLER wprowadziła do oferty aplikację eMIMO pilot umożliwiającą zdalne sterowanie przez użytkowników końcowych najważniejszymi funkcjami matrycy eMIMO1616 zgodnie z przyznanym im poziomem dostępu.  Sterowanie może odbywać się przez wielu użytkowników równocześnie zarówno z poziomu komputera jak i urządzeń mobilnych pracujących zarówno pod kontrolą systemu Android jak i iOS.  
Ecler eMIMO1616 - cyfrowa matryca audio
Ecler eMIMO1616 - cyfrowa matryca audio
  eMIMO1616 to nowa cyfrowa matryca audio pracująca w konfiguracji 16x16 kanałów. Urządzenie jest zaopatrzone w 4 wejścia mikrofonowo/liniowe i 4 stereofoniczne wejścia liniowe wszystkie z możliwością wyboru dwóch rodzajów priorytetu wejścia (talkover/pager).
AudioPressBox na Prolight + Sound 2018
AudioPressBox na Prolight + Sound 2018
Mamy przyjemność poinformować, że do naszej oferty dołączyła nowa marka. Od kwietnia jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów firmy AudioPressBox. To słowacka marka, należąca do grupy MediaTech Central Europe, która od ponad 23 lat zajmuje się produkcją zaawansowanych rozwiązań dla rynków audio, video i cyfrowych mediów.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22