Ecler eMOTUS8OD
Ecler eMOTUS8OD
Nowe, zewnętrzne głośniki instalacyjne Ecler eMOTUS8OD    Firma Ecler rozszerzyła właśnie uznaną i cieszącą się ogromną popularnością linię produktów eMOTUS o nowy model eMOTUS8OD.    Są to głośniki odznaczające się wysokim stopniem ochrony, stworzone specjalnie do zastosowań zewnętrznych (IP65).
Białostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin Audio
Białostocki Teatr Dramatyczny z Martin Audio
Działający od 1938 roku Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku to instytucja, która może pochwalić się zarówno imponującą historią premier jak i wyjątkowymi nazwiskami które tworzyły jego zespół artystyczny w przeszłości. Byli to m.in. Hanka Bielicka, Igor Śmiałowski czy Zygmunt Kęstowicz.
Martin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS ProMartin Audio w DMS Pro
Martin Audio w DMS Pro
Firma DMSPro z Białegostoku to jedna z najbardziej zapracowanych firm nagłośnieniowych w Polsce. W sezonie ekipa zajmuje się realizacją nawet kilku czy kilkunastu imprez tygodniowo.    Aby odpowiedzieć na rosnące wymagania klientów oraz zapełniający się po brzegi kalendarz, firma postanowiła zainwestować w kolejny, duży system nagłośnieniowy.
Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF
Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF
Wzmacniacz instalacyjny z Bluetooth I DAMPF   Na przestrzeni ostatnich lat Bluetooth stał się jednym z najpopularniejszych protokołów. Pozwala on nie tylko na łatwe sterowanie urządzeniami, ale przede wszystkim umożliwia szybką transmisję sygnałów audio w sposób bezprzewodowy.
Martin Audio WPS
Martin Audio WPS
Bijąca rekordy sprzedaży seria Wavefront Precision, została właśnie uzupełniona o nowy model WPS.  Jest to trójdrożny, pasywny system line array, który może pracować zarówno jako system główny w małych i średnich instalacjach, ale także może stanowić doskonałe uzupełnienie większych systemów.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30