Projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12
Projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12
Nowe projektory dźwięku Ecler eCMP8 i eCMP12   Firma Ecler specjalizuje się nie tylko w produkcji głośników do nagłośnienia wnętrz, ale także zaawansowanych projektorów dźwięku, których zadaniem jest zapewnienie doskonałego dźwięku w tak wymagających przestrzeniach jak stadion czy hala sportowa. Do tej grupy produktów dołączyły właśnie dwie nowe konstrukcje.
Nowa marka DAMPF
Nowa marka DAMPF
Nowa marka I DAMPF I Phono Media   Do naszej oferty dołączyła nowa, holenderska marka DAMPF, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości rozwiązań nagłośnieniowych.   Flagowym produktem DAMPF jest miniaturowy wzmacniacz z przedwzmacniaczem i zarządzalnym odbiornikiem Bluetooth.
Martin Audio BlacklineX Powered
Martin Audio BlacklineX Powered
Aktywne rozwiązania instalacyjne i mobilne BlacklineX Powered    Do oferty aktywnych systemów marki MartinAudio dołączyła wczoraj nowa rodzina produktów BlacklineX Powered. W jej skład wchodzą trzy nowe modele:    XP12    -Aktywna, dwudrożna kolumna głośnikowa wyposażona przetwornik LF 12” i driver 1”. Obracan horn z kątami propagacji 80 x 50 stopni, umożliwiającym pracę modelu XP12 również w poziomie np.
Klub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w Gdańsku
Klub Total Fitness w Gdańsku
Klub Total Fitness   W połowie kwietnia na mapie polskich klubów fitness pojawiło się nowe miejsce, klub Total Fitness w Gdańsku przy ul. Rzeczpospolitej.    Dzięki jednemu z naszych partnerów, firmie AVL Trading, która zajęła się dostawą i instalacją urządzeń, klub jest nie tylko imponująco wyposażony, ale również uzbrojony w perfekcyjne nagłośnienie.
Radosnych Świąt!
Radosnych Świąt!
Pięknych, radosnych i pachnących wiosną Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie oraz mokrego dyngusa   życzy Phono Media 
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30