LARA - radio internetowe z funkcją intercomu

LARA Radio to natynkowy moduł radia internetowego, zarządzalny poprzez sieć ethernetową lub z wykorzystaniem przycisków na panelu frontowym. Estetyczne wykonanie oraz wysoka jakość dźwięku w połączeniu z konkurencyjną ceną sprawia, że produkt może znaleźć zastosowanie praktycznie w każdym obiekcie - od mieszkania po biurowiec lub hotel gdzie radio może być aktywowane po wejściu gościa do pokoju. Co więcej - stacjami radiowymi można w bardzo przystępny sposób zarządzać z poziomu darmowego oprogramowania więc odtwarzany repertuar może być bardzo szybko dostosowany do narodowości naszego gościa. W zestawie dostępny jest także pilot IR.

LARA może także odtwarzać muzykę z serwera NAS lub lokalnego źródła - posiada wejście mini jack do podłączenia smartfonu lub odtwarzacza MP3/laptopa.

Wbudowany wzmacniacz 2x10W umożliwia podłączenie bezpośrednio do urządzenia dwóch zewnętrznych kolumn naściennych lub głośników sufitowych. Istnieje także możliwość zamówienia głośników modułowych zaprojektowanych z myślą o współpracy z LARA - montowanych także w puszkach natynkowych.

Urządzenie zasilane jest poprzez POE, więc przy projektowaniu instalacji jedyne czego potrzebujemy to skrętka CAT5.

 

LARA Intercom oferuje natomiast połączenie radia internetowego z systemem intercom i wideodomofonem. Dzięki rozsianiu po obiekcie wielu jednostek LARA Intercom możemy całkowicie bezpłatnie nawiązywać połączenia pomiędzy jednostkami a jeżeli w naszym systemie jest zainstalowany wideodomofon, LARA Intercom może wyświetlić obraz z kamery i nawiązać połączenie głosowe. Możliwe jest także nawiązywanie połączeń Smartphone - Lara Intercom.

LARA - radio internetowe z funkcją intercomu

 

W celu zapoznania się ze specyfikacją techniczną zapraszamy do manuala urządzenia w zakładce downloads.

LARA - radio internetowe z funkcją intercomu
LARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomuLARA - radio internetowe z funkcją intercomu