Sala konferencyjna

Zestaw ten został przygotowany z myślą o sali multimedialnej. W tego typu pomieszczeniach wymaga się intuicyjnego i niezawodnego sterowania urządzeniami multimedialnymi jak i oświetleniem. Nie bez znaczenia jest także nagłośnienie ułatwiające przekaz informacji.Przedstawione poniżej rozwiązanie spełni powyższe wymagania a i znacząco poprawi funkcjonowanie sali.

 

Za automatykę pomieszczenia odpowiedzialny będzie system sterowania iNELS. Istotną role w takiej sali konferencyjnej odgrywa oświetlenie. System przy użyciu aktorów ściemniających DA3 umożliwi sterowanie natężeniem światła w pomieszczeniu. Możliwe jest również zaprogramowanie scenerii świetlnych do przycisku.

 

Niekiedy sala wymaga przyciemnienia. W takich przypadkach zasłania się po kolei okna. Prezentowany zestaw umożliwia wykonanie tej czynności poprzez naciśniecie jednego przycisku. Odpowiedzialny za to będzie aktor JA3. Urządzenie to może również sterować elektrycznymi ekranami projekcyjnymi, jeśli takie tylko się znajdują w pomieszczeniu.

 

Urządzenia w pomieszczeniu załączać będzie aktor wyjściowy SA3. Teraz można włączyć projektor zamocowany na suficie jak i gablotę z prezentacją na drugim końcu sali z jednego miejsca. Gdy w sali zrobi się za gorąco może też włączyć klimatyzację.

 

Istotną role odgrywa też nagłośnienie sali konferencyjnej. Za tę cześć odpowiadać będą naścienne kolumny z serii AUDEO bądź głośniki sufitowe IC. Głos rejestrowany będzie przez bezprzewodowe mikrofony z serii iLive. Dostępne są w wersji doręcznej, nagłownej oraz krawatowej. Alternatywą dla tego rodzaju mikrofonów są mikrofony typu gęsia szyja. Wszystkie sygnały dźwiękowe będą miksowane i wzmacniana w funkcjonalnym wzmacniaczu z serii NXA sterowanym przez system iNELS.

 

Sterowanie całym pomieszczeniem odbywać się będzie przez intuicyjny panel dotykowy EST3. Z jego pomocą można obsłużyć każdym urządzeniem oraz ustawiać odpowiednie scenerie. Po podłączeniu systemu do routera dostępne staje się sterowanie sala z poziomu komputera, tabletu jak i telefonu typu smartphone. 

 

Składowe zestawu:

 

 

  • Aktor sterujący roletami/żaluzjami iNELS JA3-02B

  • Aktor załączający urządzenia iNELS SA3

  • Aktor ściemniający iNELS DA3-22M

  • Dotykowy panel sterujący INELS EST3

  • Wzmacniacz ECLER NXA

  • Głośniki sufitowe ECLER IC

  • Kolumny głośnikowe ECLER AUDEO

  • Mikrofon bezprzewodowy AMC iLIVE

  • Mikrofon typu gęsia szyja AMC PAGE STATION

 

 

Sala konferencyjna
Sala konferencyjna
Sala konferencyjna
Brak plików do pobrania!